Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Koronavirus se dotkl i slavného herce: Tom Cruise zůstal uvězněn v hotelu v Benátkách

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
nákaza
Sílící nákaza koronavirem v Itálii vyděsila i slavného hollywoodského herce. Tom Cruise zůstal uvězněn v pětihvězdičkovém hotelu v italských Benátkách. Kvůli koronaviru nemohl z města odletět.

Herec do Benátek přiletěl 20. února. A to kvůli natáčení roztočeného dalšího dílu filmové série Mission: Impossible. V místě se ale vyskytla zvýšená nákaza koronavirem.

Podle dostupných informací se musel Cruise uzavřít v hotelovém pokoji pětihvězdičkového Gritti Palace. Natáčení se tak odložilo. Zástupců filmového studia Paramount uvedli, že aktuálně je herec ze země, kde nemoc propukla, pryč. "V tuto chvíli budeme celou situaci sledovat a spolupracovat s autoritami, jak se to bude nadále vyvíjet, podle toho se rozhodneme natáčet,“ uvedli zástupci.

Herci bez nákazy

Deník Daily Mail přinesl informaci, že žádný z členů filmového štábu se zákeřnou nemocí nenakazil. Premiéra filmu je plánovaná na příští rok – 2021. Na Cruise měla čekat scénka, během které se odehrává divoká honička po gondolách v benátských vodách.

Související články

Další články