Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Koronavirus po Bílé a Zagorové zasáhl i Simonu Stašovou: Herečka ztratila hlas

Simona Stašová, dcera Jiřiny Bohdalové.
Zdroj: Showpix
+ Dalších 7 fotografií
covid-19
Stejně jako Hana Zagorová (74) a Lucie Bílá (54), i Simona Stašová (65) byla zasažena koronavirem. Ocitla se ve společnosti člověka nakaženým nemocí Covid-19 a je proto v povinné karanténě. Oblíbená herečka navíc ztratila hlas a tak není jistá ani budoucnost jejích dalších představení.

Simona Stašová si aktuálně prochází nelehkým obdobím. Ze zdravotních důvodů muselo být zrušeno jedno z jejích představení a následně zjistila, že musí být 10 dní v povinné karanténě. Ovšem i bez nutnosti izolovat se od ostatních by oblíbená herečka v blízkých dnech hrát nemohla, ztratila totiž hlas.

„I kdyby Simona v karanténě nebyla, vystupovat nemůže,“ popsal deníku Aha! situaci majitel divadelní agentury Harlekýn Václav Hanzlíček. Ten slyšel Stašovou sípat a tvrdí, že v představení, v němž mluví hlavně ona, by nyní hrát zkrátka nemohla.

Ačkoliv v karanténě musí být Simona Stašová jen 10 dní, není jisté, zda se po této době vrátí zpět na jeviště. Záleží nyní i na tom, kvůli čemu hlas ztratila a za jak dlouho se jí skutečně vrátí. Není ale jedinou umělkyní, která musela fanouškům kvůli koronaviru na nějaký čas zmizet z očí.

Lucie Bílá a Hana Zagorová

Kromě Stašové zasáhl koronavirus i Lucii Bílou. Ta musí být v povinné karanténě a fanouškům tak na sociálních sítích oznámila, že koncerty naplánované na následujících několik dní se konat bohužel nebudou. Hana Zagorová se pak nemocí Covid-19 skutečně nakazila a vzhledem k vysokým horečkám byla hospitalizována. Její manžel Štefan Margita, kterému test vyšel rovněž pozitivně, ale průběh nemoci je u něj lehčí, fanoušky zpěvačky ubezpečil, že se její stav lepší.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy