Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Koronavirus na country večírku v Nelahozevsi: Vystupující je nakažený, hlaste se hygieně

Zdroj: reprofoto Google StreetView
+ Dalších 11 fotografií
koronavirus
Na country večírku v Nelahozevsi vystupoval hudebník nakažený koronavirem. Každý, kdo akci v pátek 6. března v tamější restauraci U Marty navštívil, se má neprodleně nahlásit hygienikům.

Hygienici shání návštěvníky country večírku, který se konal v nelahozeveské restauraci U Marty v pátek 6. března od osmi večer do půlnoci. Vystupoval tam totiž člověk nakažený koronavirem!

Hosté páteční akce mají ihned kontaktovat hygienu. „V případě, že jste v inkriminovanou dobu uvedené zařízení navštívili, nelze vyloučit, že mohlo dojít k blízkému kontaktu s osobou nemocnou COVID-19. Žádáme Vás proto abyste okamžitě kontaktovali Krajskou hygienickou stanici Středočeského kraje, pracoviště Mělník, na telefonním čísle 736 521 327 nebo 736 521 428,“ vzkazuje vedení obce na Facebooku.

V rámci opatření proti šíření koronaviru půjdou lidé na dva týdny do karantény. „Po vyhodnocení možného rizika a v souladu s mimořádným opatřením MZ ČR ze dne 08.03.2020, čj. MZDR 10386/2020–1/MIN/KAN, vám bude uložena karanténa v délce 14 dnů, a to prostřednictvím praktických lékařů pro dospělé. Na ně se rovněž obracejte telefonicky,“ dodala obec.

Restaurace je nadále otevřená, hygienici už provedli důkladnou dezinfekci.

Kontakt na hygienu

Krajská hygienická stanice Středočeského kraje, pracoviště Mělník

736 521 327 7­36 521 428

Související články

Další články