Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Koronavirus musíme přijmout, buď přežijeme, nebo ne, říká Veronika Freimanová

+ Další 4 fotografie
Ve čtvrtek proběhla premiéra pohádky Princezna zakletá v čase, na které se ukázali i hlavní představitelé snímku. Mezi nimi byla i česká herečka Veronika Freimanová (64), která ve filmu ztvárnila postavu chůvy. Při této příležitosti jsme Veroniku vyzpovídali. Co všechno nám prozradila?

Na slavnostní premiéru pohádky Princezna zakletá v čase dorazila mimo jiné i známá česká herečka Veronika Freimanová, kterou si čeští diváci mohou pamatovat třeba z komedie Rafťáci. Veronika si zahrála v pohádce chůvu princezny.

Princezna zakletá v čase očima Freimanové

Princezna zakletá v čase je pohádka od režiséra Petra Kubíka. Veronika nám toho k pohádce moc neřekla, spíše ale vyzvala, aby se všichni dorazili na pohádku podívat do kina. "Je to fantasy pohádka. Je to něco, co tady ještě nebylo a hned tak nebude. Pohádka je hodně akční," láká Freimanová do kin.

"Já hraji chůvu. Princezna nemá maminku a má jenom chůvu," prozradila Veronika. Jak to na premiéře Princezny zakleté v čase probíhalo, se podívejte ve fotogalerii nebo ve videu.

Freimanová o koronaviru

Protože opět stoupá počet nově nakažených, na společenských akcích může hrozit riziko nákazy. Veronika ovšem není jedna z těch, kteří se koronaviru bojí. "Současná situace trvá už půl roku. Myslím, že si na to jako lidstvo musíme zvyknout. Prostě to musíme přijmout, buď to přežijeme, nebo ne," řekla Freimanová pro eXtra.cz.

A co si myslí známá herečka o vládních opatřeních? "Vládní opatření jsou hodně chaotická. Obzvlášť v poslední době. Neměla jsem čas se tomu věnovat, tak doufám, že se do pondělí nějak zorientuji," doplnila Veronika Freimanová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy