Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Koronavirus modelka Naomi Campbell nepodcenila: Kráska cestuje v ochranném obleku

Zdroj: archiv Naomi Campbell
+ Dalších 5 fotografií
Bezpečí na prvním místě
Světová topmodelka Naomi Campbell (49) bere svoji bezpečnost opravdu vážně. Nechce se vystavovat zbytečnému riziku, a proto se rozhodla při cestování obléci ochranný oblek. Svůj outfit předvedla fanouškům na sociální síti a doslova zbořila internet.

Naomi Campbell byla za dob své největší slávy považována za jednu z nejkrásnějších žen světa a také se řadila mezi tři nejžádanější modelky 80. a 90. let. Topmodelka už brzy bude oslavovat padesáté narozeniny a protože už není nejmladší, riziko, že by se mohla nakazit chorobou Covid-19, je vysoké. Obzvlášť pak když hodně cestuje a pohybuje se mezi hromadou lidí.

Ochrana na prvním místě

Naomi často cestuje a je potřeba, aby chránila své vlastní bezpečí. Na sociální síti fanouškům ukázala, jak se před novým typem koronaviru chrání. Přidala několik snímků z letiště, na kterých je celá zahalená v ochranném obleku. Nechybí ani rouška, chirurgické rukavice a ochranné brýle. Fotky komentuje se slovy "bezpečnost na prvním místě". Také láká své sledující na svůj YouTube kanál, kde by mělo co nevidět vyjít video, ve kterém informuje, jak správně by se lidé měli při cestování chovat.

Její převlek se stal doslova virálním. Na jednom ze snímků nasbírala téměř půl milionu lajků. Ačkoli by se pro někoho mohl zdát ochranný oblek nevkusný, Naomi se povedlo outfit vyladit k dokonalosti.

S rouškou jí to opravdu sekne, na což se můžete podívat ve fotogalerii. Přidala se tak k dalším celebritám, které ukázaly, jak skvěle může člověk s rouškou vypadat. Například zpěvačka Tereza Kerndlová (33) fanouškům ukázala, že i s respirátorem můžete vypadat k nakousnutí

Související články

Další články