Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Koronavirus Karlose Terminátora Vémoly: Bezpečně ví, jak se nakazil

Karlos Vémola s Lelou a Lili.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
PODEZŘENÍ
Bijec Karlos Terminátor Vémola (35) otevřeně přiznal, že má koronavirus, kterým se nakazily i jeho partnerka Lela Ceterová (30) a jejich osmiměsíční holčička Lili. A vypadá to, že kontroverzní postava bojových sportů už ví, kde došlo k problémům.

Karlos Vémola zná zdroj nákazy

„Mluvil jsem s manažerem Karlose Vémoly, prý to chytl asi před čtyřmi dny. V té době se mu vrátila žena z Bratislavy. Prý téměř na sto procent tuší, odkud to přišlo,“ řekl eXtra.cz Jiří Krampol (82), který byl u MMA zápasníka na grilování a vzhledem ke svému věku a zničeným průduškám radši ověřoval, jestli nemůže mít také problém.

„16. září má Karlos autogramiádu v Praze na Císařské louce, počítají s tím, že už bude v pořádku. Sám jsem pro jistotu ještě volal jednomu výbornému panu doktorovi, profesorovi, říkal mi, ať jsem v klidu. Byli jsme u něj ještě předtím, než to čapnul. Kluci, s kterými trénuje, a někteří byli na tom grilování taky, byli na testech a všichni jsou čistí,“ vysvětluje herec.

Slova před nákazou

„Karlos mě tehdy pozval, abych po smrti manželky přišel na jiné myšlenky. Musím říct, že je to bezva chlap, chová se ke mně slušně,“ dodal Krampol.

Lela Ceterová byla na Slovensku zhruba tři týdny, chtěla rodičům ukázat dcerku. „Měla jsem tu i různá zařizování, například doktory,“ prozradila nám Ceterová ještě před nákazou. Sama nyní ale tvrdí, že se s holčičkou nakazily právě od Karlose, tak je otázka, kde je ve skutečnosti pravda.

Čtěte také:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy