Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Koronavirus Jágrovy ex Veroniky a jejího Míry: Lehký průběh nemoci se nekoná, sportovec neuvěřitelně trpí

Zdroj: Archiv JustByVeronika
+ Dalších 12 fotografií
CHOROBA
Krásná bývalka Jaromíra Jágra (48) Veronika Kopřivová (29) a její partner Miroslav Dubovický (28) bojují s koronavirem. I když to z jejich sociálních sítí pomalu vypadá, že nemoc zvládají levou zadní, není tomu vůbec tak.

Miroslav Dubovický trpí

S nemocí se Veronika Kopřivová svěřila sociálním sítím ve středu, už v pondělí byl její partner Miroslav Dubovický při telefonátu s redaktorem eXtra.cz „na umření“.

„Není mi dobře,“ říkal nám velmi ztěžka. Jen stěží dokázal mluvit. „Špatně mi bylo už několik dní předtím,“ přidal později.

Kde se nakazili?

O tom, kde se dvojice koronavirem nakazila, nemají vůbec tušení. Z Itálie, kde byli na dovolené, se ale vrátili už čtrnáct dní před vypuknutím nemoci, takže to vypadá, že z ciziny si chorobu jako nechtěný dárek nepřivezli.

Potíže

„Je to svinstvo. Vůbec nechápu, jak se to na mě projevuje. Ale doufám, že už za chvilku budeme zdraví,“ napsal nám nyní Míra.

Miroslav Dubovický je profesionální sportovec s výbornou fyzičkou a tím pádem i dobrou imunitou, přesto s ním koronavirus neuvěřitelně cvičí. Nezbývá než doufat, že se problémů brzy zbaví.

Související články

Další články