Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Koronavirem se nakazil příbuzný. Roušku bych chtěla upíří, říká narkomanka Katka

+ Dalších 20 fotografií
Jako na houpačce - tak by se dal charakterizovat život nejznámější narkomanky Česka Katky Bradáčové (43). Lepší období se střídají s těmi horšími a aktuálně to vypadá, že se hrdinka z dokumentu Heleny Třeštíkové zvedla z pomyslného dna. Dokonce je přesvědčená, že po třech dnech abstinence sekne se svou závislostí. Na kameru promluvila, jak aktuálně žije, zhodnotila některé roušky a svěřila, že její blízký prodělal onemocnění COVID-19.

Snad každý v Česku zná příběh narkomanky Katky Bradáčové - kdysi velmi pohledné ženy, která v mládí zkusila tvrdou drogu a ze spárů démona závislosti se jí zatím nepodařilo dostat. Teď jí ale svitla naděje.

„Cítím, že to dám. Tři dny abstinuji, pravda je, že jsem teď jen na subotexech, ale za tři dny jsem si vzala jen kousek prášku. A snažím se to vydržet a věřím, že to zvládnu,“ říká v exkluzivním rozhovoru Katka.

Hezčí roušku

Katka ve velmi emotivním videu, z něhož je patrné, že je ve velmi dobré formě i přes dny abstinence, popsala, že některé z roušek, jež nosí lidé, mají styl. "Hodně se mi jich líbilo. Některé se mi nelíbily, jako takové ty masky. Osobně by se mi líbila rouška s upířími zuby," popsala Katka a přešla ke smutnější pasáži rozhovoru. Koronavirem se nakazil její příbuzný.

"Můj bratranec se nakazil, ale dostal se z toho. Nejdřív se nevědělo, ale zvládl to," popisuje Katka.

Na celý rozhovor se podívejte ve videu. Katka v něm dokonce vyzvala lidi, zda by nevěděli pro ni o nějaké práci.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy