Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Kornová neváhala odhalit zbytky zubů, aby dostala nové zadarmo. Máš to, Kateřino, zapotřebí?

Kateřina nám někoho nápadně připomíná…
Zdroj: proimedia.cz/oficiální zdroj
Často ukazujeme na dívky s falešnými kabelkami, botami, hodinkami a vším, na co si jen vzpomenete a dají se na to vyrazit písmena Louis Vuitton, Armani, Versace a další názvy světových značek. Vždycky si říkáme, že jim asi chudinkám maminky neřekly, aby si nepořizovaly v životě věci, na které nemají peníze. Otázkou je, proč by s tím mladé dívky přestávaly, když úplně stejně se chovají celebrity.

Český celebritní rybníček je opravdu malý, ale dobrých a slušně placených kšeftů je ještě míň. Navíc jsou většinou obsazené několika stálicemi a ten zbytek tak nějak paběrkuje na tom, co zbude. Jenže status celebrity vyžaduje mimo talentu, který je mimochodem čím dál více vedlejší záležitostí, také exkluzivní vzhled.

Udržovat se ale stojí nemalé peníze, a tak jsou celebrity schopné chňapnout po jakékoli možnosti získat kosmetické či plastické ošetření za nějaké to PR. To znamená za propagaci kliniky či výrobku.

Proč ne. Ostatně o tom, co vše se dá získat v českém šoubyznysu tzv. na ksicht, mluvila na eXtra.cz velmi otevřeně ve svém blogu Kateřina Kristelová (35), která takto dostala auto. Text je ke zhlédnutí ZDE.

Vše ale musí mít svoji míru a je žádoucí, aby si celebrita v honbě za věcmi zadarmo zachovala alespoň krapet důstojnosti.

Známou vymetačku klinik, starou mladou Elišku Bučkovou (26) teď naprosto s přehledem předstihla Kateřina Kornová. „Chtěla jsem si nechat upravit úsměv, abych ho měla větší, šťastnější a zářivější. Přišlo mi geniální, že ráno přijdu na kliniku a večer už odcházím s novými zuby," uvedla pro super.cz Kateřina a nepřišlo jí ani trochu divné, že před celým národem ukáže jakési zbytky zubů, na které se nasazují fasety.

Nám to rozhodně geniální nepřijde. A jsme zase u toho, co jsme psali na začátku. Někdy je lepší držet se té maminčiny rady a nepořizovat si to, na co nemám.

Související články

Další články