Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kordula Stropnická slaví patnáctiny: Z děvčátka s buclatými tvářičkami je půvabná slečna

Kordula Stropnická slaví patnáctiny: Z děvčátka s buclatými tvářičkami je půvabná slečna
Zdroj: Showpix.cz / archiv Korduly Stropnické
+ Dalších 16 fotografií
galerie
Kordula Stropnická v paměti mnoha lidí utkvěla jako rozkošná malá blondýnka s brýlemi a naducanými tvářičkami. Čas ale utíká velmi rychle a holčičku, jakou si lidé pamatují, už by dnes v Kordule těžko hledali. Dcera Veroniky Žilkové (58) a Martina Stropnického (63) je dnes už patnáctiletou slečnou a vyrostla do krásy.

Už patnácté narozeniny slaví dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického. Kordula Stropnická utkvěla mnoha lidem v paměti jako rozkošné děvčátko s brýlemi, roste ale jako z vody a dnes je z ní velká slečna, která má půvabu na rozdávání.

Toho, že se Kordula z holčičky postupně mění v mladou dámu, si bylo možné všimnout už před rokem. Tehdy Agáta Hanychová sdílela snímky z narozeninové oslavy a podle fanoušků z Korduly vyrostla její starší sestře konkurence.

Ačkoliv by mohla být Kordula modelkou z fleku, Agáta by si pro ni přála něco jiného. „Já bych byla ráda, kdyby studovala a na tohle by se vykašlala. Kordula má možnost v Izraeli studovat mezinárodní školu, tak je to určitě lepší věc než dělat přiblblou modelku v České republice,“ řekla Hanychová pro eXtra.cz.

Z káčátka v krásnou labuť

Kordula Stropnická prošla velkou proměnou a z holčičky, nad jejíž roztomilostí se lidé rozplývali, je dnes patnáctiletá slečna, která je každým rokem krásnější a krásnější. Na to, jak s ní šel čas, se podívejte v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy