Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Kordula Stropnická řádí na TikToku. Odvážná videa v prádle a vulgární slovník

Z Korduly je nádherná mladá dáma.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
hvězda

Děti známých osobností přirozeně získávají na sociálních sítích mimořádnou pozornost a výjimkou není ani Kordula Stropnická. Dcera herečky Veroniky Žilkové a Martina Stropnického září především na TikToku. Jablko nepadá daleko od stromu, a tak Kordula, stejně jako její starší sestra Agáta, umí vyvolat velkou pozornost! 

Popularita sociální sítě TikTok v Česku stále nabírá na obrátkách a přesouvají se na ni i známé tváře. Výjimkou není ani dcera herečky Veroniky Žilkové (60) a Martina Stropnického (65) Kordula (17).

Kordula Stropnická září na TikToku

Ta se donedávna na veřejnosti téměř neobjevovala a ani na sociálních sítích nebyla zdaleka tak aktivní jako nyní. Zatímco na svém instagramovém účtu se nadále snaží střežit si své soukromí, na TikToku září!

Jablko nepadá daleko od stromu a Kordula, stejně jako třeba její starší sestra Agáta, umí vzbudit velkou pozornost. Roste z ní pořádná kočka! Nedávno dokonce na TikTok přidala video, kde ve velmi sexy prádle, prohlásí lehce pikatní slovo: "Bitch yeah."

Kordula je zamilovaná

Kordula před časem oslavila 17. narozeniny, a jak jsme již informovali, právě prožívá i svou první lásku. To, že je Kordula zadaná, propálila právě její sestra Agáta během svého živého vysílání na Instagramu, které pravidelně sledují tisíce lidí. "Včera mi Kordula volala. Teda takhle, volal mi její chlapec," prohodila jen tak, zatímco Veronika byla v šoku, že tohle její dcera řekla.

"Ne! Vůbec! Ticho, ty jsi hrozná," napomenula Hanychovou, která se s úsměvem ohradila, že přece nic neřekla. "Já jsem neřekla jeho jméno. Tak její píp, jestli bych jim píp nesehnala lístky na nějaký píp koncert. A co jsem řekla?" smála se, avšak Veronice Žilkové už tak do smíchu nebylo. "Nic, mlč, já o tobě a o tvým píp také mlčím," rýpla si do Agáty a jejího partnera Jaromíra, o jejichž soužití ví zřejmě víc, než pár prozrazuje nejen ve svém pořadu na TV Barrandov, o kterém redakce eXtra.cz pravidelně informuje.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy