Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Kordula Stropnická na životní křižovatce: Chystá se vydat ve stopách své sestry Agáty

Kordula Stropnická přemýšlí, co se životem: Vydá se ve stopách Agáty Hanychové
Zdroj: eXtra.cz/Tomáš Martinek
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
budoucnost

Kordula Stropnická má za sebou zkoušku dospělosti. Poté, co dcera Veroniky Žilkové úspěšně odmaturovala, a to dokonce s vyznamenáním, nadešel čas na to začít přemýšlet, co bude dál. Jak přiznala na sociálních sítích, uvažuje nad tím, že by začala kráčet ve šlépějích své starší sestry Agáty Hanychové. 

Kordula Stropnická si konečně může začít užívat zasloužené volno. Krásná blondýnka má za sebou zkoušku dospělosti, podařilo se jí odmaturovat s vyznamenáním. Na sociálních sítích začala dcera Veroniky Žilkové uvažovat, co bude dělat dále. Pomalu to vypadá, jako by se chtěla stát influencerkou jako její starší sestra Agáta Hanychová.

Kordula dostudovala

"Konečně mám odmaturováno a spoustu času, a tak mě napadlo, jestli byste neměli zájem o to, že bych začala vlogovat," nadhodila svým fanouškům s tím, že by ráda začala být na Instagramu aktivnější a chtěla by natáčet různá videa. Právě její sestra Agáta je jednou z našich nejúspěšnějších influencerek, na svém Instagramu má základnu téměř 400 tisíc "holčiček" a momentálně spolu s Ornellou Koktovou vzaly útokem placený portál HeroHero, kde trhají rekordy ve sledovanosti.

Doporučené video: Kordula Stropnická na svatbě Agáty Hanychové:

"Často píšete, abych víc přidávala mluvené stories atd.," pokračovala Kordula. Své sledující chce potěšit i střípky ze své dovolené, na kterou se momentálně chystá. "A teď pojedu na dovču, takže si myslím, že by to mohlo být fajn," dodala. Po dlouhých měsících učení si tak konečně může užít zasloužený odpočinek.


Veronika se dme pýchou

Veronika Žilková je na svou dceru nesmírně pyšná. Po celou dobu se jí snažila být tou největší oporou. "Kordulka všem vyrazila dech. Pět mých dětí maturovalo a tahle maturita byla jednoznačně nejtěžší," přiznala Žilková pro eXtra.cz. Kordula odmaturovala na sportovní škole, která je podle Veroniky mnohem těžší než běžné školy.

"Jsem na ni moc pyšná. Jen my dvě víme, kolikrát jsme ještě za tmy jely na praxe do stájí, stíhaly v dopravní zácpě školu 25 km vzdálenou, učily se spolu v autě. Ano, můžu říct pyšně... My dvě holky jsme to samotné a navzdory všem životním překážkám daly. Jsem opravdu pyšná a mám tu pravou radost, která je zaplacená slzami i potem dřiny," zakončila Žilková.Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy