Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Koranteng hrál bowling pro děti z dětských domovů

Bohuš Matuš, Tomáš Vavřinec, Rey Koranteng a Martin Čermák na bowlingu.
Zdroj: oficiální zdroj
Už desátý ročník má za sebou charitativní Bowlingový turnaj kocoura Vavřince. Jeho výtěžek putuje na pomoc dětem z dětských domovů. Za touto bohulibou aktivitou stojí producent a automobilový závodník Tomáš Vavřinec.

“Jsem rád, že tenhle turnaj pomáhá děti z domovů vytrhnout z jejich všední reality a navíc se mohou osobně potkat s několika slavnými spoluobčany,” říká Tomáš Vavřinec. Tentokrát si děti zahráli bowling po boku moderátor Raye Korantenga, zpěváka Bohuše Matuše, sporťáka Martina Čermáka a krásné televizní rosničky Terezy Jandové.

“Tenhle turnaj má vždycky skvělou atmosféru a je pro mě ctí, že mě Tomáš opět pozval,” s úsměvem komentoval svou účast Martin Čermák.

„Já se tedy cítím jistější na jevišti, než na bowlingové dráze, ale když můžu svými bowlingovými výkony ještě někomu pomoci, tak se nechám k této hře i přesvědčit,“ vysvětlila hvězda mnoha muzikálů Bohuš Matuš.

A výsledky? Ty nejsou důležité, nejdůležitější byl široký úsměv na tvářích všech přítomných dětí. Dobrá věc se podařila.

Související články

Další články