Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Koptík zveřejnil další část postelové konverzace s Gregorovou: Hanko, chybí mi tvoje chrnění a vrtošení!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 24 fotografií
Byli spolu přes dva roky a posílali si zamilované SMS zprávy snad každý den... Část z nich teď Ondřej Koptík (34) poskytl. Co si s Hanou Gregorovou (65) psali? Mnozí autoři zamilovaných románů by se teď rozhodně mohli inspirovat...

Koptík své jednání vysvětluje tím, že dokud se mu Hanka neozve, aby si vše mohli vyříkat, nepovolí. A bude dál skládat básně, zveřejňovat postelové snímky a klidně zajde i dál. Třeba tak, že poskytne i peprnější konverzaci mezi sebou a herečkou.

Část zveřejnil už teď a jde o SMS zprávy z doby, kdy spolu ještě vrkali jako dvě hrdličky. „Ahoj laska dobra ranko, tak ti musim napsat ze se me dobre bez tebe nespinka, porad se jen prevaluju a hledam te kde jsi… Chybi mi tvoje chrneni a objeti chybi mi i tvoje vrtoseni, ach jo moc te miluju,“ stojí v jedné zprávě, kterou zaslal Koptík Gregorové.

Konverzace mezi oběma nenaznačuje, že by mezi nimi docházelo ke kolizním stavům. Ve zprávách není ani známka po nějaké hádce… Nakonec ale starší herečka poslala Koptíka k vodě, a to kvůli jeho libůstce – kouření marihuany. Podívejte se do galerie na další plejádu SMS zpráv, které si v době klidu oba psali.

Související články

Další články