Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Koptík zuří: Jako bumerang se mu vrací likvidace Gregorové, tak volá po totální cenzuře!

Ondřej Koptík a Hana Gregorová
+ Dalších 5 fotografií
Ondřej Koptík (33) se otřepal ze studu, který jej měl provázet poté, co se na podzim zhrzeně pustil do ponižování Hany Gregorové (65) takovým způsobem, že už pro něj v pekle chystají nové oddělení. A začal útočit na ty, kteří by jeho staronové lásce mohli připomínat to, co má vedle sebe zač!

„Profil Mala Mochnak Taxikář není můj a podle mě ho spravuje choromyslná osoba. Je to velice nechutné a obsesní chování anonymní osoby. Řekl bych, že jde o vážnou posedlost mojí osobou. Kdysi to třeba bylo vtipné, když jsem neměl nejlepší období svého života a dělal a psal věci, které už dobře znáte a kterých dodnes velice lituji. Dnes vše vidím už jinak,“ píše Ondřej na Facebooku a všechny prosí, aby mu pomohli stránku zničit hromadným nahlašováním.

„Zbytečně ubližuje,“ poznamenal na vysvětlenou.

Není divu, že se mu Mala Mochnak Taxikář nelíbí. Je to jakýsi jeho soukromý Úřad pro studium totalitních režimů. Pitvá se v tom, co Koptík prováděl, a připomíná mu vše, co by zapomenout neměl.

Přetřásá Koptíkovu gay porno kariéru, spekuluje o jeho sexuální orientaci, ale také zmiňuje Gregorovou. „To, co psal on, to bylo dno. Drogy ho neomlouvají. Upřímně, Hanu nechápu, že se k němu vrací. Jednak po té ostudě, jednak si myslím, že sama ví, že takový vztah nemá cenu. Navíc ty drogy nemůže mít po pár týdnech v léčebně odvyklé,“ kroutí hlavou anonymní autor, kterému prý někdo drsně vyhrožuje.

„Pochybuju, že se Hana probere včas. Skončí určitě špatně. Už teď nemá skoro žádné přátele, nakonec zůstane sama,“ věští budoucnost kdosi na profilu.

Ondřej by se fakt neměl moc čílit: jen sklízí, co zasel. Kdyby odešel ze vztahu jako každý normální muž, podobná stránka nikdy nevznikne. A lidé rádi rychle zapomínají, takže není od věci, když někdo všechny Koptíkovy úlety shromažďuje na jednom místě.

Mohlo by vás zajímat

Další články