Ondřej Koptík by měl honem zařadit zpátečku, nebo je velmi pravděpodobné, že jeho exmilence Hance Gregorové dojdou nervy a mladého zajíčka požene před soud.

Člověk může být nešťastný z rozchodu a udělat pár blbostí, za které se pak třeba stydí. Ale to, co předvádí Ondřej Koptík je hodně za hranicí. Infantilní a lítostné básně, které Haně ze začátku skládal jsou sice bizár, ale nějak se překousnout dají. Zveřejňování dost ožehavých fotek ze soukromí už je na pováženou.

Jenomže Ondřej Koptík evidentně nemá dost a stále přitvrzuje. Gregorová se k celé situaci staví jako dáma a místo toho, aby se s Koptíkem dohadovala, tak raději mlčí a vyčkává, zda někdy nastane den, kdy toho zhrzený milenec konečně nechá.

Ten je ale zatím v nedohlednu, protože Koptík se zachoval jako hulvát a na chudáka Hanu vytáhl jejího zesnulého manžela Radka Brzobohatého. Dokonce se ji nestydí obvinit z toho, že by teoreticky mohla za jeho smrt.

„Přichází smutná zpráva, Radek Brzobohatý odchází a tam se chci trošku pozastavit. Přijde mi divný moment, kdy se Hana Gregorová koupá ve vířivce až do ranních hodin s kamarádkou a jakmile přijde Radek, že je mu špatně a ona mu volá záchranku místo toho, aby Radka okamžitě naložila do auta a odvezla do nemocnice. O jeho zdravotních problémech měla přece přehled.“

Ondřeji, tohle je opravdu nechutné a už bys toho měl nechat!