Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Koptík se pro eXtra.cz vyjádřil o lásce k Haně Gregorové! Na kameru popsal jejich milovaní a v kleče prosil o setkání

+ Dalších 8 fotografií
Exmilenec Hany Greorové (65) je zřejmě hodně zoufalý. Nejprve jí skládá básně za hranicí vkusu, poté se na svém profilu na Facebooku chlubí postelovými snímky, následně se kaje... Redakci eXtra.cz poskytl Ondřej Koptík (34) rozhovor, v němž své řádění, ale i lásku ke starší herečce, vysvětluje...

Koptík je z lásky k Haně Gregorové prý na samém dně. Rozchod ho moc bolí, a to je prý důvod, proč začal na svém Facebooku skládat herečce básně, které doprovází společnými snímky z dovolených. „Moc ji miluji, chci, aby se vrátila. Jinak nikdy nepřestanu,“ řekl eXtra.cz Koptík.

Prozradil i to, že ve společné domácnosti většinu věcí hradila Hana a dokonce mu koupila i auto. „To mi ale sebrala. Sebrala mi i mé srdce,“ svěřil se mladý milenec, který popsal i jaké je milovat se s herečkou. Jejich sex přirovnal k osmému divu světa.

Hana Gregorová na Koptíkovy žádosti o návrat, které jí zasílal v sms zprávách, nereagovala. Od rozchodu s ním přestala zcela komunikovat. „Už jí nepíši, aby mě neobvinila ze stalkingu,“ přiznal Koptík, pro kterého je Gregorová životní láskou.

Co vše o soužití s herečkou řekl? Podívejte se ve videu na exkluzivní rozhovor.

Související články

Další články