Začalo to básničkami po rozchodu, následně sdílením postelových snímků, zveřejněním SMS komunikace mezi nimi a teď dalšími útoky, které se týkají majetku Gregorové nebo jejího manželství s Radkem Brzobohatým (+79). A rozhodně to prý nekončí…

„Chci, aby všichni viděli, jaká je to intrikánka. Mrzí mě, jak ukončila se mnou náš vztah, a chci, aby se z toho ponaučila a aby se věci naučila říkat do očí. Nejsem vázaný mlčením a budu všechno o ní vytrubovat na Facebooku dál. Mohla to zastavit, několikrát jsem ji o to žádal. Neudělala tak, tak ať se nediví. Je stále ještě mnoho věcí, které mohu vyzradit, míč je na její straně,“ vysvětlil Koptík, který zároveň Gregorovou vyzval, aby se mu ozvala a vše si mohli vyříkat.

V žádném případě se ze strany Koptíka už nejedná o lásku, ale spíše o pomstu z rozchodu, kdy s ním kvůli užívání marihuany Gregorová vyrazila dveře. A je dost pravděpodobné, že útoky si Gregorová dále nenechá líbit a věc začne řešit právní cestou. Zřejmě až právní spor dokáže Koptíka umlčet. Jak to nakonec mezi nimi ale dopadne, ukáže až čas.