Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Kopřivová žehlí průšvih s fotkami ze strip klubu: Jardovi připravila jahodové knedlíky

Veronika má doma pořádný průšvih. Situaci se snaží uklidnit jídlem.
Zdroj: snapchat
+ Další 2 fotografie
Veronika Kopřivová má za sebou náročný týden. Na eXtra.cz vyšly fotky, které dokazují, že se živila vlastním tělem v německém strip klubu. Jágr se sice tváří, že o fotkách věděl, ale u něj doma je pořádné dusno. Veronika se snaží celou situaci vyžehlit a hraje si na oddanou kuchtičku. Říká se, že láska prochází žaludkem, tak uvidíme, zda to platí i u hokejové legendy.

Verunka má co žehlit a také žehlí!

To, že si Veronika Kopřivová, současná přítelkyně legendy Jaromíra Jágra (44), vydělávala vlastním tělem, už není žádným tajemstvím.

Na svém Instagramu tvrdí, že byla v těžké životní situaci a neměla na jídlo. To jí samozřejmě nikdo nevěří a také její fotky na Instagramu ukazují, že si žila jako královna – podívejte se ZDE.

Sám Jágr veřejnosti také tvrdí, že o fotkách dávno věděl, a Veroniky se veřejně zastává. Podle našeho dobře informovaného zdroje ale Jaromír nic netušil a také to netušila jeho rodina.

Právě kvůli tomu, že Veronika se bála miláčkovi sdělit pravdu, jsou nyní pořádně napnuté vztahy nejen mezi Veronikou a Jaromírem, ale také je to hodně vyhrocené mezi Jágrem a jeho matkou.

Verunka se samozřejmě Jágra jen tak nechce vzdát! A dělá vše pro to, aby s ní zůstal. V neděli se pochlubila na svém Snapchatu jahodovými knedlíky, které svému milovanému vlastnoručně připravila.

Zdokumentovala také, jak byla jahody nasbírat, jak připravila těsto a následně natočila, jak knedlíky vypadaly. Verunka se opravdu snažila a zřejmě se řídila pořekadlem, že láska prochází žaludkem.

Je to od Veroniky sice moc hezké gesto, otázkou je, zda pár knedlíků způsobí, že Jágr zapomene na její divokou minulost.

Bude tedy kulinářské umění stačit na to, aby se vztahy v celé rodině uklidnily?

Související články

Další články