Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

KOPŘIVOVÁ V PRAZE: Redakce eXtra.cz uchránila Veroniku od největšího trapasu jejího života!

To byl ale trapas.
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 17 fotografií
Sacre Coeur Night skončila a Veronika Kopřivová má za sebou velký večer. No, on sice velký byl, ale rozhodně ne díky ní. Dokonce to celé mohlo z její strany skončit naprostým fiaskem. Naštěstí redaktoři webu eXtra.cz přítelkyni Jaromíra Jágra uchránili od kolosálního trapasu. Co se stalo?

Vše se semlelo, když se začal dražit obraz, na kterém byla vyobrazena právě Veronika Kopřivová (25). Výtěžek z dražby měl jít na Hospic Dobrého Pastýře v Čerčanech. Dražba odstartovala na symbolických 5000 Kč. Očekávalo se, že se ale částka bude posouvat do naprosto jiných výšin. Počítalo se, že obraz se musí prodat aspoň za 100 000 korun.

Smutným zjištěním bylo, že už na základní částce po sobě lidé koukali a snad jen z povinnosti se někdo rozhodl přihlásit. Zástupci redakce eXtra.cz se tudíž rozhodli vybrané částce trochu pomoci, šlo totiž hlavně o peníze na charitu.

Z 5000 Kč jsme astronomicky nahodili na rovných 20 000 Kč, což přítomné na pár sekund doslova zamrazilo. Nikdo nechápal, kdo by za obraz dal 20 tisíc. V tento mrazivý moment to vypadalo, že snad obraz skončí v naší redakci za tuto úsměvnou sumu. Naštěstí se ale nakonec vybralo alespoň 30 000 Kč. Uvažovali jsme, že ještě přihodíme alespoň na 50 tisíc, ale také bylo v sále cítit, že všichni budou rádi, až tento trapas skončí. Tak jsme to raději už neprodlužovali.

Vítěz dražby se s Veronikou vyfotil, poznal dotek její ruky a navíc dostane překvapení. Kopřivová mu totiž nabídla část výslužky, kterou dostala na Kladně od Mama Džegr. Ó, jak sympatické gesto!

I na samotné Veronice bylo vidět, že je hodně nemile překvapena tím, kam se částka vyšplhala. Přeci jen očekávala se zcela jiná částka. Při krátké výměně názorů s kolegy novináři jsme se shodli, že to celé byl jeden velký trapas. Takový nezájem si Veronika snad ani nezasloužila. Kdyby přijel Jágr, tak by lidi přihazovali více. Už jen ze slušnosti. Takhle v tom nechali Veroniku solidně vykoupat.

Je vidět, že ač má Kopřivová hodně fanynek na Instagramu, tak veřejnost v Sacre Coeur její hře s Jaromírem Jágrem (45) nevěří. Pražská smetánka má o skutečných celebritách prostě jiné představy. S Jardou je brána jako jeho přítelkyně. I když přišla od hampejznické tyče. Ale bez Jardy? Bez Jágra zřejmě neznamená nic…

Související články

Další články