Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kopřivová už je po příjezdu ze zahraničí v obraze: Takhle zareagovala na SMS z ministerstva

Veronika už je poučená.
Zdroj: Archiv Veroniky Kopřivové
+ Dalších 5 fotografií
poučení
Podnikatelka Veronika Kopřivová (28) je natolik zavalena svou prací, že nestíhá sledovat situaci kolem šířícího se koronaviru. V pátek jsme vás informovali o Veroničině neinformovanosti. Po příjezdu ze zahraničí uvedla, že situaci kolem viru a karantény nesleduje. Po několika hodinách se ale na Instagramu pochlubila SMSkou, která jí vše objasnila.

Expřítelkyně Jaromíra Jágra (48) Veronika Kopřivová se o opatřeních týkajících se koronaviru dozvěděla až po návratu do Čech.

Překvapená Veronika

Redaktor eXtra se na ni obrátil s otázkou, zda se bude radit s hygieniky o tom, jestli má podstoupit 14denní karanténu. Veronika byla dotazem velmi zaskočena. „Já už se vrátila do Čech. Ani nevím, jaká tady nyní platí pravidla. Jde to mimo mě. Vůbec nesleduju informace ohledně koronaviru nebo nějaké karantény, takže nejsem na rozhovor úplně ta ideální,“ odpověděla překvapeně Kopřivová.

O pár hodin později ale už věděla, proč jsme se jí na případnou karanténu ptali. Na Instagramu se pochlubila SMS od ministerstva zdravotnictví. To prostřednictvím zprávy automaticky posílá sdělení o opatřeních každému mobilnímu číslu, které se nyní nachází v zahraničí. "Hurá, už jsem zpět a mzcr to ví," reagovala Veronika na zprávu z ministerstva. Veronice v SMS přišlo doporučení, aby následujících 14 dní hlídala svůj zdravotní stav.

Pro navrátilce z Itálie od soboty už ale platí, že mají nastoupit do povinné dvoutýdenní domácí karantény, za jejíž porušení hrozí pokuta až tři miliony korun.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy