Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Kopřivová u jednoho stolu s legendou Gretzkym: Vedle Jardy vypadala spíše jako jeho dcera!

Veronice to moc slušelo!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 37 fotografií
Jde vidět, že to Jaromír Jágr myslí s Veronikou Kopřivovou opravdu vážně. Svou přítelkyni vyvedl na galavečer v Los Angeles, kde byla představena stovka nejlepších hráčů zámořské soutěže. Takže Jaromír tam samozřejmě nesměl chybět. Navíc představil svou Veroniku velmi významnému páru.

Před nedávnem si Veronika Kopřivová postěžovala fanouškům na sociální síti, že to má na Floridě hodně těžké, co se týče výběru večerní róby. Přítelkyně Jaromíra Jágra (44) natočila video, ve kterém lidi informuje, že se blíží slavnostní galavečer v Los Angeles, kde bude představena stovka nejlepších hráčů slavné zámořské soutěže.

Jenomže to nebylo všechno. Veronika si posteskla, že už nějakou dobu hledá vhodné večerní šaty a je jí moc líto, že tady nemá své oblíbené návrháře, kteří by za ni všechno zařídili.

Má totiž velký problém s nakupováním v kamenných obchodech. Většinou jí tam šaty vůbec nesedí, nebo s nimi není spokojena. Jak jsme ale viděli, tak nakonec měla Veronika šťastnou ruku a šaty si vybrala. My musíme uznat, že v černé róbě to přítelkyni hokejového boha opravdu seklo.

Po slavnostním vyhlášení následovala večeře, kde Jaromír představil svoji přítelkyni Wayneovi Gretzkymu a jeho manželce Janet. Jde vidět, že Jaromír to myslí s Veronikou opravdu vážně. I když vedle vyzrálého Jardy Veronika působila spíše jako jeho rozverná dcera.

Související články

Další články