Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Kopřivová slaví ROK bez Jágra! Víme, jakou NÁHRADU si za Jardu našla

Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Dalších 47 fotografií
Rozchod?!
Jaromír Jágr (46) s Veronikou Kopřivovou (27) mají výročí. Ale je to spíš výročí konce než začátku. Téměř před rokem totiž Veronika přidala poslední společnou fotku s Jardou na Instagram. Od té doby ticho po pěšině. Jak jsme již na eXtra.cz informovali, slavný páreček prožívá bouřlivé období, jehož vyústěním bude zřejmě rozchod.

Nejenom že spolu delší dobu nebydlí, ale už se ani nefotí. Veronika Kopřivová slaví jeden rok bez Jaromíra Jágra. Přesně tak dlouho totiž nepřidala na Instagram žádnou společnou fotku. Až z toho máme kopřivku!

Jarda s Veronikou si procházejí bouřlivým obdobím. Kolo spekulací, že jeho vyústěním budou drsné kopačky, se každým dnem točí stále rychleji. Vjeli si do vlasů zejména kvůli bydlení. Jak jsme již na eXtra.cz psali, Kopřivová si dupla, že se chce stěhovat do Prahy, ale Jágr zarostl na Kladně do země a nehodlal se hnout z místa.

To si však bývalá striptérka nenechala líbit. Proč taky, přece jenom se od dob, kdy se kroutila u tyče v německém hampejzu, posunula kupředu. A tak prý do hlavního města odešla sama a Jardu nechala Jardou. Dokonce si za něj našla náhradu, místo slavného hokejisty si plní Instagram propagací svého internetového obchodu.

Související články

Další články