Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kopřivová šla s pravdou ven: Víme, jak tráví vášnivé noci s Jágrem

Vypadá to, že Veronika v posteli asi tygřice nebude.
Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
Veronika Kopřivová (27) je s naší hokejovou jedničkou Jaromírem Jágrem (46) už nějaký ten pátek. Kadeřnici z Teplic se společně se vztahem otevřelo mnoho dveří, o čemž si v minulosti mohla nechat jen zdát. Může se živit, čím chce, dělat si, co chce. A aby jí souznění s Jardou ještě vydrželo, je potřeba se v posteli pořádně snažit. Nedávno Verča prozradila, jak probíhají jejich vášnivé večery.

Jaromír Jágr si s přítelkyní Veronikou Kopřivovou teda „užije“. Nikdo by neřekl, že bývalá tanečnice u tyče bude v posteli jako leklá ryba. Druhá možnost je, že hokejový bůh o vášeň nestojí. V rozhovoru pro iDnes.cz v současné době návrhářka prozradila, jak s Jardou tráví čas, když se blíží noc.

„Vždycky si lehneme do postele a luštíme křížovky nebo si pustíme film,“ tvrdí Kopřivová. „Občas ale hrajeme třeba karty,“ doplňuje. Zdá se, že jiskra se jim ze vztahu vytratila, jelikož Veronice je teprve sedmadvacet, takže sexuální apetit ztratit nemohla. A jestli legendární šedesát osmička raději luští křížovky, nebude asi všechno v pořádku. Pravdu znají jen oni dva.

Související články

Další články