Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Kopřivová po rozchodu s Jágrem promluvila pro eXtra: Jsem teď šťastná a zlepšuje se to

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
exkluzivně
Už ve čtvrtek web eXtra.cz informoval o tom, že vztah Veroniky Kopřivové (28) a Jaromíra Jágra (46) je definitivně u konce. Informaci potvrdila i sama legenda českého hokeje s tím, že s krásnou modelkou pár už nějakou tu dobu netvoří. Rozchod s jedním z nejpopulárnějších Čechů by nejedna žena nesla velmi špatně. Jak je na tom ale právě Kopřivová?

V době, kdy se Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr dávali dohromady, byl okolo jejich vztahu velký rozruch. Právě proto, že si při rozchodu nechtěli zažít to samé, drželi ho co nejdéle pod pokličkou. Web eXtra.cz jako první přinesl informaci o tom, že vztah slavného hokejisty a modelky je skutečně u konce. Veronika má navíc aktuálně randit s modelem Miroslavem Dubovickým

Redakce eXtra.cz Veroniku Kopřivovou kontaktovala a dle jejích slov se zdá, že se má i po rozchodu velmi dobře. "V Kladně mám pořád adresu, zajímalo by mě, kdo vám to řekl, kdo má zájem tyhle informace dávat. Já ale odpouštím, ušla jsem velký kus cesty. Když se člověk na nikoho nezlobí, může jít dál. A já se určitě na nikoho nezlobím a už dávno se nezlobím ani na eXtra.cz." uvedla Veronika s tím, že nyní je šťastná a spokojená.

Pravdou je, že Veronika v poslední době jen kvete a na všech fotkách i videích se usmívá jako sluníčko. Jak web eXtra.cz jako první informoval, může to být i tím, že randí s modelem Miroslavem Dubovickým. S ním strávila dovolenou v Itálii a fotí s ním oblečení do svého e-shopu.

Související články

Další články