Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Kopřivová od Jágra drsně vyjela po tenistce Plíškové! Opřela se do její inteligence

Veronika Kopřivová nemá Kristýnu Plíškovou ráda.
Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 29 fotografií
Přítelkyně hokejové legendy Jaromíra Jágra (45) si rozhodně nenechá nic líbit. Veronika Kopřivová (26) se opřela do inteligence tenistky Kristýny Plíškové (25). Co se přesně stalo?

Sportovkyně nemají rády Veroniku Kopřivovou. Myslí si o ní, že nic nedokázala, jen se nalepila na Jaromíra Jágra a stala se z ní profesionální přítelkyně. Celá slovní přestřelka začala v pořadu Česká ulička na DIGI TV.

Tenistka Kristýna Plíšková (setra Karolíny Plíškové) poznamenala na adresu Kopřivové, že je trapné fňukat, že má hodně práce, když všichni víme, že se rozhodně neupracuje. „Neříkám, že se nějak předřu a dřu deset hodin v kuse, ale přijde mi to hrozný vůči lidem, kteří pracují od sedmi do sedmi, ty její příspěvky,“ uvedla Plíšková o Kopřivové.

A Verunka začala zuřit a prskat. „Jedna známá, pro mě neznámá, slečna si podruhé dobírá mé jméno a nechala se slyšet, že si prý stěžuju na to, jak mám mnoho práce. Je to absurdní, protože já mám svou práci velmi ráda a v životě jsem si nestěžovala, že mám mnoho práce. Za svůj život jsem vystřídala mnoho pracovních pozic. Brigáda za kasou, v kuchyni, zoo, hosteska na veletrzích, rozdávání letáků, kadeřnice, provozní solárek… Myslím si, že čin, kterého se dotyčná osoba dopustila, vypovídá o inteligenci a povaze, kterou má,“ poznamenala naštvaná Kopřivová, která měla jeden čas dokonce brigádu v německém nočním klubu.

Tak uvidíme, kdy holky zklidní zbraně. Zatím to vypadá, že přestřelka mezi tenistkou a Jágrovou přítelkyní jen tak neskončí.

Související články

Další články