Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Kopřivová dělá sobě a Jágrovi trapnou ostudu: Veroniko, už zavři pusinku!

Ještě nedávno měla úplně plochý hrudník.
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 27 fotografií
GLOSA: Veronika Kopřivová (27), ona holčina od Jaromíra Jágra (46), o které nikdo před vztahem s hokejovým božstvem nevěděl a živila se všelijak, sice na jednu stranu občas dávala najevo, jak moc ji obtěžují novináři a mediální zájem (podle mě těžce kecala), ale pak do éteru vypustí věty, které dávají najevo, že ji hrozně moc baví být za hvězdu. To, co předvedla tentokrát, zavání vrcholem trapnosti.

Když se do ní Jarda zabouchl, všichni se mohli zbláznit z toho, jak je krásná. Pak z toho, že tančila u tyče. A později bohužel i z důvodu, že po jejím boku začal Jágr tajtrlíkovat na sociálních sítích. Choval se tak, že dost lidí bylo jak opařených.

Naštěstí slavná šedesát osmička časem zmoudřela a nechala socsítě na své lásce. O té fakt před randěním s Jaromírem Jágrem (46) nikdo nevěděl, ale dneska dostává zakázky, podniká a tak, samozřejmě stoprocentně všechno je kvůli jejímu talentu a Jarda s tím nemá co dělat. A podpora médií, která tak nesnáší, už vůbec ne.

Hysterie

Verunka byla sem tam pěkně protivná. Dávala najevo, že ji zájem lidí obtěžuje, cenzurovala, stěžovala si, hysterčila, když si někdo dovolil ji kritizovat. Pak ale přišel první říjen a princezna dostala potřebu objevit se skoro ve všech společenských médiích země.

„Zazvonil zvonec a jednomu příběhu je konec,“ napsala si Kopřivová do Instastories a začalo haló. A bylo přesně takové, jaké si Veronika přála vyvolat.

Znamená to, že si dali s Járou navzájem kopačky? Nebo ona jemu? On jí? Nebo je konečně fakt těhotná? Či Jágr, řešící vlekoucí zdravotní problémy, definitivně pověsil hokejovou kariéru na hřebík? Samé otázky!

Cítí se jako hvězda

A přesně tak to Veronika Kopřivová plánovala. Vyprovokovat plebs, aby si „spodina“ spekulovala a ona pak mohla pohoršeně kroutit hlavou, jak jsou ti „novináři nedůvtipní“ a že třeba přestala jen nosit jistou značku plavek.

I kdyby takhle oznámila cokoliv, podle mě se takhle člověk, co tolik tvrdí, jak miluje svoje soukromí, nechová. Jenže pokud vás baví být slečnou národem milovaného sportovce a hrát se všemi podivné hry, tak klidně budete svým chováním pokrytecky popírat sám sebe.

Příště něco z ložnice, Verunko! A nebo víš co? Radši si to nech. A mimochodem: je ti jasné, že až to jednou mezi tebou a Jardou vážně skončí, budeš známá jenom jako ta „použitá Jágrem“? Těžko někdy tuhle nálepku sundáš. Ledaže by ses začala chovat úplně jinak…

Mohlo by vás zajímat

Další články