Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kopřivová, Decastelo, Slováček s milenkou: Kdo byl za NEJVĚTŠÍHO HASTROŠE a kdo naopak předvedl LUXUSNÍ VKUS?

Kdo byl za nějvětší hvězdu?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Jeden z nejočekávanějších večírků je za námi, ale teď je ten pravý čas na zhodnocení toho, jak to těm našim celebritám slušelo. Redakce eXtra.cz na prestižním mejdanu nemohla chybět, takže jsme všechny róby viděli naživo. Pojďme si shrnout, kdo byl za hvězdu večera a kdo totálně propadl.

Nejedna celebrita už se nemohla dočkat, až se dostane na červený koberec při příležitosti charitativního večera Sacre Couer Night 2016. Hlavní hvězdou měla být přítelkyně Jaromíra Jágra (44) Veronika Kopřivová. Ale měla na to, aby byla tou nejobletovanější?

Překvapením party byl i italský hrabě Domenico Martucci (40) s novou blond přítelkyní nebo muzikant Felix Slováček (73), který měl tolik drzosti a vzal s sebou teď už oficiální milenku Lucii Gelemovou.

Dalo by se ale říci, že větší parádu udělaly no name modelky, které nikdo nezdá, než ty, od kterých by se očekávalo, že budou zářit jako večernice. Ale tak podívejme se v naší fotogalerii, jak to všichni přítomní zvládli a kdo by si příště radši měl vzít pytel od brambor, protože by s tím udělal rozhodně víc parády.

Související články

Další články