Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Kopřivová a Jágr si vychutnávají noční život v Praze. Jarda upoutal nezvyklým účesem

Jaromír Jágr se svou Verunkou.
Zdroj: Pipi bar
+ Další 3 fotografie
Jaromír Jágr (46) se svou láskou Veronikou Kopřivovou (27) vychutnávají noční život. Jágr momentálně pouze trénuje a návrat do soutěžního zápasu se stále odkládá. Jágr tedy má čas na zábavné večery ve dvou.

Hokejista Jaromír Jágr by se rád vrátil k soutěžním zápasům v dresu milovaného Kladna, ale pořád to není ono.

„Problém je v tom, že mé tělo bylo zvyklé na určité tréninkové dávky. Ale skoro rok jsem nehrál, takže svaly ochably a jakmile jdu do větší zátěže, rychlosti, cítím, že mě zadní stehenní sval začíná tahat. Mohl bych hrát, ale obnovilo by se mi to, protože nejsem důkladně připravený,“ uvedl Jágr v rozhovoru pro iDnes.cz.

Jágr tak má více času na svou partnerku Kopřivovou. Často spolu chodí do vyhlášených restaurací a užívají si jeden druhého. Nedávno přijali pozvání od DJ Uwy (46), který otevíral v centru Prahy nový bar. Jágr a jeho Verča se skvěle bavili.

Mnohé překvapil Jágrův účes. Vypadalo to, že zrovna vylezl ze sprchy a jel hned do víru velkoměsta. Ale Jágr má vlasové kreace zmáknuté už roky. Navíc se nyní může opřít o rady své dívky, která je vyučená kadeřnice a vlasům rozumí. Třeba se v budoucnu budou takovým účesem inspirovat i další Češi a Jágr zase bude určovat trendy.

Mohlo by vás zajímat

Další články