Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Kopřivová a Dubovický hlásí rozchod: Rodiče malé Elly přiznali, že pár netvoří již delší dobu

Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický: Rodiče malé Elly se rozešli
Zdroj: Se souhlasem Dubovický/Profimedia/koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
rozchod

Modelka Veronika Kopřivová (32) a její partner Miroslav Dubovický (31) již netvoří pár. To, že se ve svých životech rozhodli jít každý jiným směrem, oznámili rodiče malé Ellinky prostřednictvím Instagramu. 

Potvrdili rozchod

To, že modelingová dvojice Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický spolu již nežije, se proslýchalo delší dobu v kuloárech nejen českého showbyznysu, ale spekulovalo o tom i mnoho jejich fanoušků. Nyní se rodiče malé Ellinky rozhodli jít s pravdou ven a potvrdili, že se rozešli.

"Rád si nechávám některé věci pro sebe, ale bohužel v tomto případě je čas se posunout dál a vyjít s pravdou ven.
S Veru už netvoříme pár delší dobu. Pořád jsme milující rodiče naší Ellinky a jsem vděčný, že Veru je skvělou maminkou," napsal na svůj Instagram jedenatřicetiletý model a bronzový Muž roku 2016.

"I když rodina vždy byla a je pro mě vším, co jsem si kdy přál, bohužel vždy věci nevyjdou tak, jak si přejeme. Jako táta slibuju, že naši dceru budu dělat šťastnou a vychovávat z ní dobrého člověka. Věřím, že jednou bude cítit, že má skvělého tátu, tak jako mám já," dodal k fotografii, na níž jej drží za prst ručička novorozence.

Rozešli se v dobrém

Poslední společnou fotografii umístili Veronika a Mirek na sociální sítě loni na Vánoce. Už tehdy se ale proslýchalo, že to bylo jen naoko, protože už předtím společné fotky z jejich profilů vymizely a s dcerou se na snímcích objevovali pouze jednotlivě. K rozchodu podala na svém Instagramu vyjádření i Veronika, která se do povědomí Čechů dostala svým vztahem s hokejovým bohem Jaromírem Jágrem, s nímž tvořila několik let pár.

"Strašně nerada tohle dělám, není lehké to sdílet veřejně. Chtěli jsme na to čas a ten jsme se rozhodli, že nastal. Je to už delší dobu, co spolu netvoříme pár, ale zůstala nám ta nejdůležitější role. Jsme máma a táta. Dva fungující rodiče a zároveň přátelé. Míra je ten nejlepší parťák, kterého jsem kdy poznala, a já jsem šťastná a vděčná, že jsme spolu šli několik let životem a přivedli na svět naši dokonalou holčičku," napsala Veronika a potvrdila tím, že se s tatínkem její dcery nerozešli ve zlém.

"Ell nás bude pojit už navždy. Nesmírně si vážím toho, jak spolu fungujeme a jaký jsi táta. Naše cesta rodičovstvím pokračuje a já jsem ráda, že jsme na to dva. Spokojenost naší dcery je pro nás to nejdůležitější," dodala s tím, že za krachem jejich vztahu nestojí nikdo třetí.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy