Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Kopecká ze SuperStar o mužích: Nabídky na rande jí chodí. Tahle ji vyloženě pobavila

Elizabeth Kopecká
Zdroj: se souhlasem Elizabeth Kopecké
+ Další 3 fotografie
vztahy

Horká favoritka na vítězku v show Česko Slovenská SuperStar 2021 Elizabeth Kopecká (26) dokáže uhranout nejen svým hlasem, ale také půvabem, který zaujal Jardu Jágra i Orlanda Blooma. Elizabeth pro eXtra.cz přiznala, co ji na mužích přitahuje, zda by šla na rande s fanouškem a jaké zvláštní pozvání na schůzku jí chodí.

S účastí v SuperStar finalistce Elizabeth Kopecké také vzrostli sledující na sociálních sítích. Pro eXtra.cz prozradila, že jsou mezi nimi i často obdivovatelé, kteří ji zvou na schůzky. "Nabídky na rande mi chodí, a dost se u nich i nasměju. Jeden kluk mi třeba napsal, že se musím vyjádřit do určitého data, jinak mi dá košem a půjde klidně s jinou, to mě velmi pobavilo," prozradila s úsměvem a slovy, že teď na randění příliš času nemá, přesto by se nebránila schůzce s fanouškem.

"Určitě to neodsuzuji, pokud se mi ten kluk bude líbit a bude milý, tak v tom nevidím problém. Velmi se teď soustředím na soutěž a školu, takže stejně je na nějaká randíčka času méně."

Ve vztahu potřebuji jiskru

V médiích je půvabná brunetka často spojovaná se staršími muži, možná i kvůli faktu, že se dobře zná s Jaromírem Jágrem, který má zase zálibu v o generaci mladších ženách. Pravda je ale zcela jinde.

"Nevím, kde tahle fáma vznikla, ale mě vždy přitahovali kluci stejného věku a klidně i mladší. Pokud už starší, pak jen o pár let.

V minulosti jsem ale nikdy neměla vyloženě staršího muže, tudíž pro mě bylo úsměvné, když mě s nimi spojovali," říká se slovy, že nedá dopustit na takzvanou jiskru. "Nejsem ten typ, co by se vídal s mužem a čekal, že se třeba časem zakouká. Když 'to' tam není, jdu prostě dál."

Talentovaná zpěvačka má základnu fanoušků na sociálních sítích, kam často natáčí u zábavný kontent. "Dříve jsem byla skeptická vůči TikToku, na kterém jsem teď začala i tancovat (smích), ale ráda se učím nové věci a začalo mě to bavit. Je to navíc super zdroj, jak být opět o něco blíž svým fanouškům, jejichž podpora mě velmi těší."

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy