Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Kopačky k narozeninám? Kopřivová prolomila hradbu mlčení o rozchodu s Jágrem!

+ Dalších 52 fotografií
Pravda o KONCI
Dlouhé měsíce v kuloárech hlasitě zní, že Jaromír Jágr (47) a Veronika Kopřivová (27) jsou na ostří nože. Prý je to tak špatné, že rozchod je pouhou otázkou času. Jelikož Jarda slaví narozeniny, čekali bychom, že s ním aspoň v tento den Veronika bude. Všechno však nasvědčuje tomu, že si užívá v Londýně a Jágr trčí sám doma na Kladně. Redakce eXtra.cz se proto s Kopřivovou spojila a bývalá striptérka konečně promluvila o tolik skloňovaných kopačkách!

Sám na Valentýna i vlastní narozeniny? Zdá se, že Veronika Kopřivová (27) dala Jaromíru Jágrovi (47) košem i v tyto pro vztah důležité dny!

Jak totiž vyplývá z jejího Instagramu, už od neděle je v Londýně a místo přání Jardovi k narozeninám si ho plní fotkami s tamějšími památkami. Veronika nechtěla říct, jaký měla na Valentýna a Jágrovy narozeniny program. „Nikomu do toho vůbec nic není, ale všechno bylo krásné,“ svěřila eXtra.cz Kopřivová.

Na přetřes přišly i neutuchající spekulace o tom, že rozchod Jardy s Veronikou je dlouhodobě na spadnutí. Bývalá striptérka z německého hampejzu šuškandu nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. „Spekulace mě absolutně nezajímají, ať se všichni starají o sebe,“ řekla nabroušeně.

Ať tak, či onak, stop, že to mezi Jardou a Veronikou dávno není, co bývalo, existuje víc. Už rok se na Instagramu Kopřivové neobjevila ani jedna společná fotka. Navíc prý už delší dobu nebydlí spolu. Jak jsme na eXtra.cz psali jako první, Veronika chtěla do Prahy, ale její hokejista si trval na bydlení na Kladně. Tak uvidíme, jak se to mezi nimi nakonec vyvrbí.

Mohlo by vás zajímat

Další články