Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Kopačky k narozeninám i k Vánocům: Jsi hlupák, Ondřeji! Češky se zastávají podváděné Taťány

Ondřej s Taťánou.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
ženská soudržnost

Je zvláštní, že mnoho rozchodů a rozvodů přichází právě s koncem roku. Do této škatulky bohužel letos spadl i jeden z nejoblíbenějších českých manželských párů Taťána Gregor Brzobohatá (34) a Ondřej Gregor Brzobohatý (38), kteří nedávno ohlásili konec vztahu. Zatímco známý hudebník už asi nějakou dobu randí s tanečnicí Zuzanou Pilnou (30) a nejradši by celou záležitost přešel a nekomentoval, jeho manželka mu v oficiálním vyjádření dala k novému životu své požehnání. Svým dospělým přístupem si na svou stranu získala celý šik žen, které teď záletnému muzikantovi nemůžou přijít na jméno. 

Zkažené narozeniny

Když jste veřejně známá osobnost, bohužel se nevyhnete tomu, dát svým fanouškům oficiálně vědět, že se vaše manželství či partnerský vztah navždy rozpadl. Uchýlit se k tomu musela i modelka a nejkrásnější žena světa roku 2006 Taťána Gregor Brzobohatá (pozn. red. dříve Kuchařová). Na své sociální sítě manželé dali velmi dojemné vyjádření, které Taťána na rozdíl od Ondřeje doplnila slovy, kterými si získala respekt a dostála svému titulu Miss World: "Ondřej mě požádal, aby mohl jít svou cestou životem už beze mě, a já to respektuji." ​Jak se ukázalo v primáckém pořadu Showtime, neměla Táňa o nové lásce svého ještě stále manžela ani tušení. "To, co jsem se dozvěděla z médií, mě překvapilo a zaskočilo a je to pro mě pochopitelně veliké zklamání v člověku, kterému jsem věřila a plánovala s ním aktuálně rozšířit rodinu a se kterým jsem 30.6. 2021 obnovovala manželský slib." ​Táňa tak dostala rozvod jako nevyžádaný dárek nejen k Vánocům, ale i k dnešním narozeninám, což zabolí hned dvojnásob.​

Ženy sobě

Zatímco Ondřej si pod oficiálním vyjádřením, uvedeným jak na Facebooku, tak na Instagramu, bojácně vypnul možnost komentování, Taťána ​teď čte mnoho milých slov podpory. V její situaci ji jistě zahřeje u srdíčka i fakt, že se její fanynky do Ondřeje pěkně obuly. "Hodně síly, Taťáno! Ondřej se ukázal jako hovado!" nebrala si servítky jedna z jejích sledujících a strhla se lavina.

"Podle mě, Taťánko, máte na muže úplně jiného formátu," či "Ondřej je hlupák, takový krásný pár." zaznělo v dalších komentářích. Někteří si neváhali přisadit, že Ondřej musí být úplný blb, když opouští Miss World, nebo že se pěkně potatil. "Ondřej asi potřebuje změnu častěji, než by bylo zdrávo. No jo, co taky čekat od přelétavého Vodnáře," přidala si s astrologickou troškou do mlýna jiná z followerek.

Aby to ale nebylo jen na ženách, mezi Táninými zastánci byli i pánové. "Muži jsou asi opravdu z Marsu. To nepochopím. Žena inteligentní, mladá, krásná, šarmantní, milující, ochotná založit rodinu, a někomu je to stejně málo," zazněl jeden z mužských povzdechů. Jak je vidět, Taťána má na své straně mnoho zastánců a snad jí to alespoň trochu uleví od trápení s láskou a zlepší narozeninovou náladu.

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy