Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Kopačky dostala Eliška! Víme, za koho Vágner vyměnil nešťastnou Bučkovou!

Jakub Vágner se rozešel s Eliškou. Dal přednost rybám a dobrodružství.
+ Dalších 34 fotografií
Eliška Bučková (29) si chce uchovat tvář a říká, že rozchod s Jakubem Vágnerem (36) proběhl bez emocí. Jenže nyní vyšlo najevo, že dostala kopačky. Jakub Vágner ji už v životě nechtěl. Kdo dostal přednost?

Křehká a krásná modelka Eliška Bučková (29) chodila s Jakubem Vágnerem dlouhé dva roky. Někteří fanoušci se už těšili, kdy dojde ke svatbě, protože to páru ohromně slušelo. Eliška také neskrývala, že by už chtěla miminko. Jenže Kuba je divočák, který volný čas tráví s kamarády na rybách. A kolují legendy, že jeho prutu neunikne žádná rybka!

Eliška Bučková tvrdí, že láska má přednost. „Máme různé touhy, různé sny a toužíme po tom sdílet je a realizovat s milovanou osobou. Někdo touží po teple rodinného krbu, společných chvílích, někdo po dobrodružství a cestování. Všechny sny mají stejnou váhu, protože každý z nás má právo snít. Pravá láska hledá společnou cestu k jejich uskutečnění. Ale láska je i to chtít dobro toho druhého a být mu na jeho cestě za snem oporou jako přítel. To nemění její sílu a velikost, jenom získává nový rozměr,“ napsala Bučková na svůj Instagram.

Podle Blesku nese Eliška rozchod velmi špatně. Prý dostala kopačky kvůli rybám! Jakub dal přednost dobrodružnému způsobu života. Usadit se nechtěl, chtěl lovit další a další rybičky. „Ona stále věřila, že se bude chtít brzy usadit,“ uvedl zdroj Blesku. To ale svého Kubu moc nezná. Legendy o jeho rybářských výpravách plných chlapské zábavy tak zřejmě nelhaly.

Mohlo by vás zajímat

Další články