Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Kontroverzní youtuber Tary byl jako malý obětí šikany. Teď se chlubí fotkami své krásné holčičky

Tary a jeho dcerka si spolu užijí velkou spoustu legrace.
Zdroj: archiv Tary
+ Dalších 6 fotografií
NAROZENINY
Snad žádný z českých youtuberů nebudí tolik emocí jako Taras Anatolievich Povoroznyk. Ten je známý pod přezdívkou Tary a dnes slaví 28. narozeniny. Na svém kontě má už řadu kontroverzních momentů, teď si ale užívá úplně jinou roli. Před necelým rokem se stal tátou a svou dcerkou se chlubí na Instagramu.

Tary se narodil v ukrajinském městě Ternopil. Ovšem když mu bylo devět let, tak se svými rodiči přišel do České republiky, kde už zůstal. Říká o sobě, že je parkourista, youtuber, ale taky rebel. „Živím se tím, co mě baví. Dělám parkour, natáčím videa. A všechno, co umím, se snažím předávat dál,“ píše o sobě na webu tary.cz.

Taryho šikanovali

Taryho začátky v České republice však nebyly vůbec snadné. Spolužáci ho totiž ve škole šikanovali jak kvůli jeho původu, tak i kvůli barvě pleti. „Byl jsem z nějakého záhadného důvodu snědší, než Ukrajinci bývají. A nakonec mě šikanovali i kvůli parkouru,“ řekl.

K parkouru se dostal díky filmu Yamakasi, který v něm probudil touhu být svobodný a volně se pohybovat. A tak, když mu bylo dvanáct let, začal skákat a překážky od té doby vnímal jako novou výzvu. A nakonec se statečně porval i se šikanou. „Bývalí spolužáci vidí, že co dělám, má nějaký smysl,“ dodal.

Tary na YouTube

Taras Anatolievich Povoroznyk je v současné době jedním z nejvlivnějších českých youtuberů a na svém YouTube kanálu má už 885 tisíc odběratelů. „Snažím se, aby můj YouTube kanál fanoušky nejen bavil, ale aby jim taky něco dal. Hrozně si vážím toho, že mohu inspirovat spoustu dětí a motivovat je k pohybu. Největší radost mám z toho, že se parkour stal součástí jejich životů,“ říká.

Tary však taky čas od času vyvede něco, čím ostatní pobouří. Například v roce 2018 zveřejnil video Jsem pirát silnic, ve kterém natočil svou rychlou a nebezpečnou jízdu po dálnici, za což to pak pořádně schytal. Stejně jako za svůj drahý merch nebo video z roku 2014, na kterém byl součástí striptýzové show. Jak poté uvedla rozhlasová stanice Evropa 2, tak byl Tary dokonce členem striptýzového uskupení California Dreams. A aby toho nebylo málo, tak loni pořádal Tary Camp Kounice 2019, na kterém se několika dětem hodně přitížilo. Údajně se sice jednalo o virové onemocnění, Tary se však k celé kauze odmítl vyjadřovat.

Dcera Taryho na Instagramu

Hodně aktivní je Tary také na Instagramu, kde ho sleduje více než 620 tisíc fanoušků. A na sociálních sítích se rád chlubí i svou krásnou dcerkou, která přišla na svět třetí prosincový den minulého roku. A společně jim to náramně sluší. „Mít doma malý děťátko je úžasný, zároveň je to strašně moc zodpovědnosti,“ napsal například v jednom příspěvku. Zdá se, že otcovství kontroverznímu youtuberovi jen a jen prospívá. Žádný skandál totiž už delší dobu „nevyrobil“…

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy