Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Kontroverzní youtuber předvádí svůdné outfity: Kterým z nich pohoršil nejvíc lidí?

Zdroj: instagram/slaytiiina
+ Dalších 10 fotografií
proměny

Slovenský influencer Adam Nemeček aka Slaytiiina je známý zejména pro svou kontroverzi a vzbuzování pohoršení u svých sledujících. Prezentuje se jako exhibicionista, který miluje make-up a dámské oblečení natolik, že si na tom vytvořil internetovou personu.

Fanoušci influencera, který si na svém youtubovém kanále říká Slaytiiina, mají rozhodně na co koukat. Youtuber totiž pravidelně vystupuje jako žena. Miluje dámské sexy oblečení, zvládne si vytvořit dokonalý make-up, který by nezvládla kdekterá vizážistka, střídá dámské paruky a dokáže chodit na vysokých podpatcích levou zadní.

Adam Němeček se hrdě hlásí k LGBT komunitě

O to větší poprask youtuber vzbuzuje tím, že působí na katolicky založeném Slovensku. Adam Nemeček se totiž jako homosexuál hrdě hlásí k LGBT komunitě, která nemá u našich slovenských sousedů tak velké zastání. Diskutoval o tématu LGBT už například s Líviou Garšalovou, svou odpůrkyní a zároveň podporovatelkou kotlebovců.

Mimo bláznivých videí jako "Proměňuji svého přítele na ženu" nebo "Náhodní lidé rozhodují, co musím sníst" natočil také několik hudebních videoklipů, jeden z nich se známou podnikatelkou Norou Mojsejovou. Spolupracoval i s dalšími známými tvářemi jako je Veronika Biasiol. "Všechno, co dělám, lidi buď milují, nebo nesnášejí. Nic mezi tím," řekl Adam v rozhovoru pro rewind.sk s tím, že je potřeba naučit se nenávist ignorovat a z pozitivního těžit.

Jak mu to sluší, se můžete podívat v následující galerii.

Související články

Další články