Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Kontroverzní Sugar Denny: Vyhodili ji z bytu, promluvila o stěhování do Prahy

+ Dalších 5 fotografií

Denisa Kouřílková alias Sugar Denny patří mezi nejkontroverznější influencerky na naší scéně. Ani ona nesměla chybět na sobotním Clash of the Stars v pražském O2 Universum, kam přišla podpořit svého kamaráda Tadeáše Kuběnku. Na místě byla naše redakce, které poskytla rozhovor. Rozpovídala se o přátelství s Tadeášem, svém novém životě v Praze a svěřila se, zda zvažuje účast v dalším turnaji. 

Influencerka vystupující pod pseudonymem Sugar Denny je známá především z toho důvodu, že se ničeho nebojí a řídí se mottem – co na srdci, to na jazyku. I díky tomu patří bezesporu k jedněm z nejkontroverznějších osob české internetové scény. Na sobotní Clash of the Stars přišla podpořit svého kamaráda Tadeáše Kuběnku. V rozhovoru jsme ji vyzpovídali, řeč padla na přátelství s Kuběnkou, na stěhování do Prahy a mimo jiné se vyjádřila ke své potenciální účasti v turnaji.

Svou možnou účast v dalším turnaji téměř okamžitě vyloučila. Motivaci by sice měla, ale nedokáže si představit samu sebe, jak maká ve fitku, boxuje a naplno se věnuje přípravám. Adepti na soupeře by tu ale byli. „Já těch lidí nemám ráda hodně, ale nemám vůči nikomu nějakou agresi, že bych se s ním chtěla pobít, asi bych si to chtěla vyříkat slovně, nechci nikomu rozbít držku,“ směje se.

Denisa Kouřílková: S Tadeášem jsme se pohádali tolikrát

Influencerka, která se nebojí poškádlit své fanoušky odvážnou fotkou, začala s Tadeášem Kuběnkou natáčet podcast s názvem Kontroverzní. V něm rozebírají nejrůznější témata. Právě Tadeáše přišla na Clash podpořit. Ačkoliv se dříve moc nemuseli a nemluvili o sobě hezky, teď jsou přátelé. Nedalo nám nezeptat se na detaily jejich přátelství.

Kouřílková přiznala, že neshody samozřejmě mají, ale dokážou si věci vyříkat a jít dál, což u ní není běžná praktika. „Já většinou, když se s někým pohádám, tak je to konec, ale s Tadeášem jsme se pohádali tolikrát, že si nemyslím, že by to mělo něco úplně ukončit. Pracuje se nám fajn, sem tam se rafnem, ale pak se usmíříme,“ pochvaluje si přátelství.

Sugar Denny nedávno začala novou kapitolu svého života, přestěhovala se z Brna do Prahy. V Brně jí ukončili nájem bytu, zatajila totiž majiteli, že má kočky. Následně došla k názoru, že ji tam stejně nic nedrží, a rozhodla se k přesunu do Prahy. Podle všeho to bylo dobrou volbou a ona jen září štěstím. „Bylo to mega spontánní a jsem spokojená. Jsem vážně nadšená,“ říká.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy