Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Kontroverzní outfit Verešové na pohřbu Kočky (†28): Výstřih se nesluší, bouří se lidé

Andrea Verešová je prý nevhodně oblečená, tvrdí lidé v diskuzi na
sociálních sítích.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 41 fotografií
Na pohřeb Jana Kočky (†28) dorazilo nespočet lidí. Náměstí před vinohradským kostelem, kde se smuteční mše odehrála, bylo zaplněno nejen rodinnými příslušníky klanu Kočkových, ale i známými tvářemi včetně modelky Andrey Verešové (38). Ta svým outfitem rozvířila diskuzi, zda je vhodné si na obřad brát dle některých vyzývavé oblečení.

Jan Kočka zemřel při nedávné nehodě, kde na dálnici D11 najel do protisměru a narazil čelně do kamionu. Oba řidiči byli na místě mrtví. Smuteční mše se odehrála v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, kam dorazila kromě jinýchAndrea Verešová.

Modelka na sobě měla černé brýle, klobouk a šaty s výstřihem. Dle některých byla ale na pohřeb velmi nevhodně oblečena. „To je hrůza, takhle se obléct na smuteční událost. Svojí přítomností má dát najevo úctu k zemřelému a ona si přijde v šatech s výstřihem až k pasu,“ rozčiluje se jeden z účastníků diskuze na sociální síti.

„Přesně tak. Nese se jako primadona a oblečení ani komentovat nebudu,“ sekunduje mu další. Verešová zkrátka rozvířila diskuzi a je otázkou, zda si svůj outfit neměla více promyslet. Ne všichni si ale myslí, že je oblečená tak špatně. Podle nás Verešová nikterak nepochybila a moc jí to sluší.

Koneckonců od účastníků na pohřbu Jana Kočky se kontroverze trochu očekává.

Mohlo by vás zajímat

Další články