Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Kontroverzní fotky Moniky Babišové s rošťáckým zahradníkem: Takhle si užili sníh

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
velká galerie
Ulízaný florista Ivan Šablatúra tento týden Monice Babišové pořádně zavařil. Voliče jejího manžela, předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) nazval chudinou a na sociálních sítích propuklo peklo. Odborník na kytky je dobrým přítelem paní premiérové, která se s ním fotí nejenom na večírcích. Nedávno si spolu zařádili i ve sněhu!

Monika Babišová (45) je dáma, kterou premiéru Andreji Babišovi (65) leckdo závidí. Vždy platilo, že lidé obdivovali její eleganci a špičkové společenské vystupování, v nedávných dnech však nastal obrat o sto osmdesát stupňů.

Paní premiérová totiž na Instagramu vystavila fotky z rodinného vánočního večírku v Průhonicích. Mnohým se to nelíbilo, takové snímky prý měly zůstat v soukromém archivu. Na kritiku reagoval Moničin kamarád Ivan Šablatúra „My se bavíme na večírku a chudina u PC na fotkách! Myslím, že všechno v pořádku,“ nechal se slyšet florista a bytový designér.

Rázem se strhla bouře, kterou musel hasit i sám Babiš. Rodinného přítele, jenž se staral i o výzdobu na svatbě premiérského párečku, nazval arogantním hlupákem, který Moniku zneužil.

Spolu v moři i ve sněhu

Nebylo to zdaleka poprvé, co se Monika s Ivanem zubili na Čechy ze snímků, na nichž se chlubí přepychem, ve kterém alespoň Babišová žije.

Úplně poprvé si lidé Šablatúry všimli v létě, kdy dováděl s Monikou na dovolené u moře. Na výlet ho Babišová vzala i začátkem prosince, roztočili to ve Špindlerově Mlýně a v kasinu se potkali i s Andreou Verešovou (39).

Tak uvidíme, zda se mu po excesu s "chudinou" povede vztah s Andrejem Babišem slepit do původní podoby.

Související články

Další články