Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kontroverzní Filip Grznár míří znovu do klece! Tomuhle fešákovi chce rozcuchat účes…

Grznár už zná svého soupeře. Je jím Michal Řehák.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Populární youtuber a kulturista Filip Grznár (32) opět vleze do oktagonu a slibuje pořádnou válku. Poté, co se před pár měsíci utkal s brazilským zápasníkem Charlesem Andradem v MMA - tedy smíšených bojových uměních - a prohrál, si chce vylepšit skóre a sebevědomí. Má také proč!

Kontroverzní postava českého internetu Grznár se na konci dubna utká s podobným svalovcem Michalem Řehákem ve smíšených bojových uměních. A poteče rozhodně krev. "Už teď naplno trénuji a připravuji se. Tentokrát si chci hodně vylepšit reputaci a slibuji, že v kleci nechám duši a soupeři vypráším kožich,“ těší se na souboj Grznár, který se v minulosti utkal i se zpěvákem Benem Cristovaem, kterému podlehl v rámci brazilského jiu-jitsu, v němž je Cristovao držitelem bílého pásu a mistrem Evropy. „To byla taková sranda. A hlavně jsem měl zranění,“ vysvětlil Grznár.

Grznár chce rozhodně dostát slibům, že svého nadcházejícího soupeře uspí jako Šípkovou Růženku. „Trénuji s těmi nejlepšími a pokud nic nepokazím, šance na vítězství mám velké. Jsem bojovník. Ale můj soupeř není žádný nazdárek. Nicméně lehké to mít nebude,“ dodal Filip, který se na svůj souboj připravuje třeba s králem oktagonu Karlosem Vemolou a dalšími úspěšnými bojovníky. Právě Vemola se Grznára zastal před posměváčky, kteří si myslí, že youtuber okusí znovu hořkost porážky. „Filip není žádný talent, to víme všichni. Ale to, jak tvrdě dře a maká několikrát denně, vidí málokdo a nebo dokonce vidět nechce.“

Grznár si na chystaný souboj věří a výhru by si jistě zasloužil…

Související články

Další články