Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Kontrafakt slaví 20 let na scéně: Rytmus, Ego a Unys lákají na historický milník v O2 areně

Rytmus a Ego oslaví výročí dvacet let společné tvorby. Kontrafakt vznikl před dvěmi dekádami
Zdroj: Se souhlasem Patrik Vrbovský
+ Další 3 fotografie
výročí

Kontrafakt, pod který spadají 3 výrazné tváře československé hudební scény, míří do pražské O2 areny. Rytmus, Ego a Anys, členové nejúspěšnější hiphopové skupiny, hodlají přepsat dějiny živých koncertů u nás. Oslava dvou dekád rapu se uskuteční 23. září 2023 a největší hala v Česku zažije svou premiéru. "Historický milník," lákají členové. 

Od doby, co členové labelu Kontrafakt vydali svoje první album, které neslo název “Tri špinavé mená”, uběhlo již téměř 20 let. Za dobu svého vystupování se dokázali dostat do pozice nejúspěšnější hiphopové skupiny u nás a i nadále hodlají překonávat hranice.

Patrik Vrbovský aka Rytmus, Michal Straka známý pod pseudonymem Ego a DJ, dříve i producent známý jako Unys, totiž hodlají ovládnout pražskou O2 arenu a doslova přepsat dějiny živých koncertů u nás.

Československý rap poprvé v O2 areně

Termín 23. 9. 2023 označují za “historický milník”, právě v tento den se totiž největší hala v Česku rozezní úplně poprvé česko-slovenským rapem. “Zažili jsme spolu všechny etapy, od kazet na školách, cédéček schovaných před rodiči, YouTube éru až po dobu sociálních sítí,” zvou všechny generace podařeným spotem na Instagramu.

Propojili navíc síly se světoznámým, uznávaným stagedesignérem a hodlají uspořádat ohromnou show. Oslava dvou dekád vrcholu rapu bude prý jedinečná. Lístky jsou již nyní v prodeji na Ticketportal.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy