Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Konto Leoše Mareše rozhodně nevysychá: Vzal si Koblížkovou a brzy mu přitečou 4 mega!

Leoš a Monika si život na vysoké noze mohou dovolit.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 58 fotografií
Leoš Mareš (41) a Monika Koblížková (36) vyrazili po úterní svatbě na líbánky do Dubaje. Tihle novomanželé se nemusejí obávat, že by se snad v blízké době museli uskromnit. Moderátorovo konto je hodně hluboké a vypadá to, že se zase bude kopat. Brzy by tam měla Leošovi přibýt další šestimístná částka!

Svatba Leoše Mareše a Moniky Koblížkové v úterý v kostele v Litomyšli byla pro všechny překvapení. Povedlo se ji dokonale utajit. Se svatební cestou ale už novomanželé štráchy nedělali, a tak víme, že okamžitě odfrčeli do Dubaje.

Tyhle líbánky zaručeně stojí pořádný ranec peněz. O finance se ale Leoš a Monika strachovat nemusejí. Nejenom, že je už teď Mareš zajištěn na několik let dopředu. Jeho trezor s úsporami bude muset opět navyšovat kapacitu!

Nedávno se totiž profláklo, že se Leoš po letech znovu ujme moderátorského žezla letošního ročníku SuperStar. Za drobné to dělat nebude. Jak zjistil deník Blesk, Mareš by si měl přijít na zhruba čtyři miliony korun. A to už je pěkné kapesné!

Související články

Další články