Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Konspirační teorie o UFO nejspíš definitivně vyvráceny: Neexistují žádné důkazy o mimozemšťanech

Konspirační teorie o UFO nejspíš definitivně vyvráceny: Neexistují žádné důkazy o mimozemšťanech
Zdroj: profimedia.cz
mimozemšťané
Jste fanoušci konspiračních teorií o mimozemšťanech? Tak to pro vás máme smutnou zprávu. Nejznámější vynašeč tajných informací CIA Edward Snowden se nechal slyšet, že neexistují žádné důkazy o stvořeních pocházejících z jiných planet. Prolezl kvůli tomu tajné archivy a nenašel ani ťuk.

Existuje život mimo naši planetu? Tahle otázka nedá lidstvu spát. Pro všechny zůstává záhadou, jestli opravdu jsou ve vesmíru mimozemšťané a především, jestli už navštívili Zemi. Tedy až donedávna. Jasno v tom má minimálně Edward Snowden.

Po světě koluje nespočet konspiračních teorií o životě ve vesmíru a o mimozemšťanech. Ty nejoblíbenější se pak točí kolem Oblasti 51, která se nachází v americké Nevadě a je opravdu přísně střežena. A právě tam se podle mnohých nacházejí ukrytá těla mimozemšťanů. Mnoho lidí věří, že americká vláda ve 40. letech v poušti objevila trosky létajícího talíře i s ostatky mimozemšťanů. Ty měla následně podrobit pitvě. Po internetu kolují i "autentické" záběry mimozemšťana na pitevním stole. Všechny zjištěné skutečnosti údajně vláda střeží jako největší tajemství. Pokud jste této nebo nějaké podobné konspirační teorii věřili, máme pro vás opravdu špatnou zprávu.

Všechno je to lež a neexistují o tom žádné reálné důkazy. Informoval o tom právě Edward Snowden, který je považován za nejslavnějšího vynašeče tajných informací americké vlády. Bývalý bezpečnostní konzultant americké Národní bezpečnostní agentury a také zaměstnanec CIA do tisku vynesl přísně tajné informace o tom, že bezpečnostní služby Spojených států celosvětově sledují telefony a elektronické komunikace. Kvůli tomu je nyní v azylu v ruské Moskvě.

Snowden měl přístup k nejutajovanějším informacím světa. A stejně jako většinu lidstva, i jeho zajímala zásadní otázka o existenci UFO. Pídil se proto po důkazech, ale jak se nedávno zmínil v podcastu amerického komika Joa Rogana, žádné nenašel.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy