Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Koníček je pasé, zkuste JEDNOROŽCE: 5 hrátek v posteli, které prostě musíte zažít

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
postelové hrátky
V posteli jste vyzkoušeli snad úplně všechno a klasické postelové hrátky vám už lezou krkem? Máme pro vás řešení! Dokonce na to nemusíte být ani nějak zdatní, abyste si užili pořádnou rozkoš. Zaručeně si dovádění s partnerem užijete jinak a osedláte si úplně jiné zvířátko, než klasického hřebce!

Zima se pomaličku blíží, a proto je dobré se na ni trochu připravit. Je potřeba do své každodenní rutiny zahrnout i pohyby, které jste nikdy nezkoušeli.

1. MISIONÁŘ DE LUXE

Každý ho zná a praktikuje. Jak však tuto klasickou polohu doladit k dokonalosti? Pokud vás klasický misionář nudí, stačí, když se váš partner posune trošku výš k vaší hlavě než obvykle. Při vnikání bude dráždit váš klitoris mnohem intenzivněji.

2. JEDNOROŽEC

Pokud jste posedlí mýtickým rohatým stvořením, budete zaručeně nadšeni. Zapomeňte na klasického koníčka, který už v posteli nikoho neohromí. Oba leží na svých stranách vedle sebe na zádech a kotníky se mohou dotýkat. Žena pak zdvihne nohu, kterou muž chytne za kotník, ona se drží svého kolena. Tuto polohu prostě musíte vyzkoušet, zažijete maximální potěšení.

3. POŘÁDNĚ NOSEM

Pokud máte problém dosáhnout orgasmu, dýchejte zhluboka, pravidelně a hlavně nosem. Ústa tedy nechte zavřená nebo využijte jiným způsobem.

4. VZRUŠUJÍCÍ MASÁŽ

Masáž těla nahřátým olejem je skutečný dar z nebes, slast nevídaná a pocit intimity, který nic nenahradí. Nemusíte absolvovat rekvalifikační masérský kurz ani studovat po nocích Kámasútru, stačí chuť a vláčné, táhlé pohyby. Uvidíte, že po této masáži budete extrémně uvolnění.

5. PŘES KALHOTKY

Drážděte svoji partnerku nebo partnera přes látku. Jakmile si oblečení po této předehře sundáte, uvidíte, že budete totálně paf a natěšení na další hrátky. Opravdu to funguje!

Související články

Další články