Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Konečně vztah: Mikolas Josef už nemá smůlu v lásce, sbalil tuhle krásnou modelku

Konečně vztah: Mikolas Josef už nemá smůlu v lásce, sbalil tuhle krásnou modelku
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
víme první
Zahrála si jeho milenku ve videoklipu, ale láska po vypnutí kamer nevyprchala. Mikolase Josefa (24) krásná modelka Diana Gan (21) zaujala natolik, že se po dvou letech zbavil nálepky "single". Všechno nasvědčuje tomu, že jim láska po návratu z Las Vegas jenom kvete!

Ještě v listopadu Mikolas Josef (24) tesknil, že je single a ta pravá je stále daleko za obzorem. Jenomže to už neplatí, úspěšný zpěvák se zakoukal do krásné modelky Diany Gan (21).

Poprvé se potkali před měsícem na natáčení Mikolasova nového videoklipu ke skladbě Colorado v Las Vegas. Diana, jež patří mezi dobré kamarádky módní návrhářky Vandy Jandy (21), si v něm zahrála jeho milenku. A jak jsme zjistili, z role nevypadla ani po zhasnutí kamer.

"Rozumí si a po návratu do Prahy spolu začali trávit strašně moc času. Mnohem víc po uši je v tom asi Mikolas. Zatím se tomu bojí říkat vztah, ale všichni víme, že to tak dopadne," prozradil eXtra.cz člověk, jenž má k rýsujícímu se párečku blízko.

Že Diana pro Mikolase není jen holka, kterou si najal kvůli práci, už postřehli i fanoušci. Když viděli, jak se k sobě tulí a vystrkují jazyky na zadních sedačkách v autě, měli jasno. "Jestli spolu chodí? Tak snad máme oči, ne?" napsal jeden z příznivců.

"Nechtějí to uspěchat, ale už teď jsou jako dvojčata. Mikolas našel po dlouhé době zase lásku," dodal náš práskač. Držíme tedy palce, aby to klaplo na jedničku!

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy