Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Konečně vyšlo GTA V na PC! Nejlepší hra všech dob je tady

Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Trvalo to pořádně dlouho, ale hráči na PC se přece jen dočkali pokračování série Grand Theft Auto! Vývojáři z Rockstar Games nás několikrát pořádně potrápili a odložili datum vydání, aniž by nám sdělili proč. Nyní je ale hra konečně tady a my vám řekneme, na co se můžete těšit.

Grand Theft Auto je nejúspěšnější herní sérií všech dob. Původně přitom neměla ani existovat. Výroba prvního dílu byla totiž velice nákladná a to se společně s velkou brutalitou nelíbilo korporátním špičkám.

Tvůrci z Rockstar Games se proto obrátili na bulvár, který jim mohl jako jediný pomoct. V den vydání popsaly britské noviny všechno násilí a kontroverzi obsažené ve hře a prodeje okamžitě vyletěly nahoru.

Dnes už je Grand Theft Auto zaběhnutou značkou a má miliony fanoušků po celém světě. Ti netrpělivě očekávali včerejší den. Vyšel totiž pátý díl série určený pro PC.

Čekání ale stálo za to. Nová verze slavné hry s sebou totiž přináší hned několik pořádných výhod.

Pokud pomineme lepší grafické zpracování, přináší nám PC verze ještě další nové funkce.

První je možnost nahrávat ve hře záběry, které můžete následně v samostatném programu editovat. Ty přitom nemusí být přímo z pohledu hlavního hrdiny. Nabízí se vám tak velká svoboda. Pomocí tzv. "Režisérského módu" si můžete vybrat úplně jinou postavu. Můžete být například psem nebo jakýmkoliv jiným zvířetem, můžete změnit počasí nebo proti sobě poštvat celý policejní sbor.

Takže pokud se chcete stát alespoň na chvíli režisérem, neváhejte!

GTA V pořídíte již za cenu lehce přes tisíc korun.

Související články

Další články