Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Konečně! Víme, co znamenají vaše erotické sny a proč v nich máte sex se stejným pohlavím!

Co mi lezeš do snu?

Sníte o svém nadřízeném

Ve skutečnosti to odkazuje k vaší bojácnosti v reálném životě. Jste málo asertivní, necháváte si na sobě dříví štípat a nejste dost autoritativní, proto vás vaše podvědomí spojuje s někým, kdo všechny tyto vlastnosti má. Pokud se vám zdá o sexu s kolegou, je to pouze odkaz na starou dobrou závist. On má něco, co vy chcete, a dostanete to alespoň takhle.

Do snů se vám zamotal sex s vaším ex

Buď se váš mozek takto vypořádává s vaší minulostí a řeší si nastalou křivdu, pokud jste to nebyli právě vy, kdo ten vztah skončili, anebo se erotická vzpomínka na minulost zjevuje právě tehdy, když to ve vašem současném vztahu trochu skřípe. Prostě klasické srovnávání.

V posteli si užíváte s neznámým cizincem

Doopravdy jste to ale vy sami. V nedávné minulosti jste udělali něco, na co jste opravdu pyšní, takže si skutečně užíváte za odměnu sami se sebou. Pokud má váš cizinec tvář hollywoodské hvězdy, je to jen zástupná osoba opět za vás. A jaký je klíč k tomu, abyste zjistili, proč zrovna tahle celebrita? Něco s ní máte společného, i kdyby to měl být jen stejný účes nebo počet dětí.

Sexuální sny za hranicí

Zdá se vám sexuální sen o vašich rodičích? No, starý dobrý Freud na to kápl, máte spolu nějaký nedořešený vztah. Pak by to chtělo už regulérního psychologa. V případě, že se vám do snů připletl nejlepší kamarád vašeho manžela, je to jen snaha vašeho mozku vyrovnat se s pokušením. Protože všichni spolu chtějí spát, jen nám konvence nedovolí si to přiznat.

Lesbický nebo homosexuální sex

Pokud jste žena a děláte to ve snu se ženou, je to jen další uvědomění si vašeho těla, lesbické sny bývají časté v těhotenství, kdy je ženské tělo nejvíce „nabuzené“. Souvisí to i s tím, že těhotné ženy zažívají nejlepší sex, lesbické sny proto odrážejí pouze jejich hormonální bouři. To homosexuální sny jsou zase známkou toho, že ve vašem mužském světě není něco v pořádku. Buď utrpělo vaše ego ženskou ranou nebo se cítíte nedostatečně jako „chlap“.

Související články

Další články