Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Konečně upřímný popis příprav na červený koberec: Tvář bez make-upu a vycpaný zadek! Poznáte vůbec slavnou herečku?

Konečně upřímné fotky!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Taky máte depky z toho, jak všechny celebrity vypadají na červeném koberci úchvatně? Všechno drží, jak má, dokonalý make-up a ani vlásek nakřivo? Tak už nemusíte, tahle herečka ukázala, kolik hodin práce za vším doopravdy je!

Herečka Kristen Bell se proslavila hlavně jako detektiv Veronika Mars. Od té doby si zahrála v několika komediích, naposledy s Milou Kunis ve filmu Bad Moms.

Před Zlatými glóby ukázala, jak vypadá její příprava na galavečer. Vycpala si zadek, aby v šatech měla lepší křivky. (Kde jsou ty časy, kdy frčely jenom vychrtliny. Díky, Kim Kardashian (36)!) Potom na sebe nahodila masku a vypadala jako ufoun. Pak se převlékla do večerních šatů a povolala k sobě tým vizážistů a kadeřníků.

Ti tvrdě makali, aby Kristen, dvojnásobná máma, vypadala naprosto perfektně. Žádná vypadlá bradavka ani rozmazaný make-up. Všechno musí být dokonalé. A povedlo se. Z krásné ženy udělali ještě hezčí a ona se s manželem vydala na tu velkou slávu.

Večer pro ně skončil brzy, protože ještě ten samý den herečka sdílela fotku, kde se svým milovaným hraje doma deskové hry a je asi ráda, že to má všechno za sebou.

Související články

Další články