Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Konečně to v Ulici PRASKNE: Veronika chystá vášnivou noc, ale dozví se krutou PRAVDU. VIDEO

+ Dalších 43 fotografií
U Maléřových doma bude pěkně dusno. V minulých dílech jste mohli vidět, že se Veronika Maléřová potkala se svou sokyní, číšnicí Šárkou, zrovna ve chvíli, kdy Šárce pořádně vyčinila Marcelka, která už ví, že její strejda loví v jiných vodách. Maléř dávno ví, že se blíží konec a všechno praskne. Jak na to Veronika zareaguje a co se bude dít? Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Martin Maléř už dávno ví, že po boku své manželky Veroniky Maléřové nechce dál žít. I když ji podvádí přímo před jejíma očima, má výčitky svědomí a své ženě se nemůže podívat do očí. Situace se zhoršila poté, co Marcelka načapala svého strejdu, jak se líbá se Šárkou.

A protože je Marcelka malá hysterická blbka, okamžitě běžela a dožadovala se po Šárce odpovědi. V tu chvíli mezi ně vstoupila nic netušící Veronika, která chtěla okamžitě vědět, proč se ty dvě hádají.

Nakonec se situace uklidnila, ale ne na dlouho. Veronika chce udělat všechno pro to, aby její vztah s Martinem měl zase šťávu. Naivně chystá romantické večeře a touží po vášnivé noci, které se jí ale nikdy nedostane.

O to větší šok zažije, když zjistí, že Martin to má trochu jinak, že v jeho životě už není jediná. Jak se to dozví? A jaká bude její první reakce? Podívejte se.

Související články

Další články