Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Konečně! Stylové trio Vagnerová, Khek Kubařová a Maximová ve Varech ukázalo, že i Češky se umí oblékat

Vagnerová, Khek Kubařová a Maximová na představení sedmi filmů v rámci filmového festivalu ve Varech.
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Módní policie

Trio hereček Hana Vagnerová, Veronika Khek Kubařová a Elizaveta Maximová dorazilo na prezentaci sedmi filmů, která se konala v rámci karlovarského filmového festivalu v podniku Goethe’s Beer House. Kromě nich dorazily i další osobnosti a dá se říci, že téměř všichni byli na tuto akci skvěle oblečení. Obzvláště pak již zmíněné trio, které vypadalo stylově a barevně sladěně.

Ne vždy je pravidlem, že ženy v českém šoubyznysu dorazí na veřejné akce dobře oblečené. A být dobře oblečen neznamená být oděn od hlavy k patě v nejstylovějších věcech poslední sezony, ale dbát na střih, barvu oděvu i materiál a také na to, jakou má kdo postavu.

Stylové a sladěné trio

Triu, které dorazilo na prezentaci sedmi snímků do podniku Goethe’s Beer House, se podařilo vše sladit na jedničku. Herečka Hana Vagnerová (38) dorazila ve stylovém bílém triku s potiskem, které zastrčila do volných bílých kalhot s vysokým pasem, které hezky zdůrazňovaly její štíhlý pas. K nim zvolila malou kabelku přes rameno a otevřené lodičky, které z ležérního outfitu rázem učinily více elegantnější.

Herečka Elizaveta Maximová (29) měla šaty s tygrovaným potiskem a k nim si vzala bílé tenisky. Šaty jsou barevně velmi povedené, jen délka mohla být kratší nebo ještě delší, protože Elizavetě zbytečně zkracuje nohy. Veronika Khek Kubařová (34) měla krásné růžové šaty a k nim zvolila červené boty na podpatku, což vytvořilo velmi zajímavou barevnou kombinaci.

Lounová ukázala dlouhé nohy

Na této akci se kromě tria objevil také třeba herec a MMA zápasník Jakub Štáfek (31), který na akci dorazil ve stylovém modrém obleku, ke kterému dodal bílé triko s odvážnějším potiskem a bílé tenisky. Skvělá a nadčasová kombinace, která hezky podtrhovala Jakubovu osobnost!

Zpěvačka Olga Lounová (40) si vzala béžové šaty, které na první pohled působí jako tepláková souprava se sukní. Ale při bližším pohledu na nich přeci jen něco zajímavého je! Vršek tak lichotivý není, zato krátká sukně zpěvačce lichotí a spolu s vysokými jehlami jí opticky prodlužuje nohy.

Související články

Další články